Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Worki Big-Bag za 29,90 zł wraz z dostawą

Worki Big-Bag za 29,90 zł wraz z dostawą

1 Czerwca 2020

Od 1 czerwca 2020 roku zmieniamy ceny worków Big-Bag. Od teraz worki na gruz i odpady pobudowlane zamówisz za jedyne 29,90 zł. Dostawa kurierem do końca września będzie wliczona w cenę. Przesyłki z workami najszybciej zostaną dostarczone do mieszkańców Chorzowa, Bytomia, Dąbrowy Górniczej oraz okolicznych, ościennych miast. Mieszkańcy pozostałych części Polski, którzy przeprowadzają aktualnie remont i chcą pozbyć się gruzu oraz odpadów pobudowlanych, otrzymają zamówione worki w standardowym terminie wynikającym z terminów dostaw kurierów TNT oraz DHL. Worki Big-Bag w cenie 29,90 zł zamówisz w tym miejscu. Wypełnij formularz zamówienia, opłać zamówienie przez PayU i zaczekaj na kuriera.

Wywóz gruzu w workach Big-Bag

Pamiętaj, że kupując worek Big-Bag na gruz nie kupujesz jego odbioru a jedynie sam worek. Oznacza to, że gdy tylko uzupełnisz worek odpadami z gruzu lub po pozostałymi odpadami pobudowlanymi, konieczne będzie zamówienie odbioru tych odpadów. Aby zamówić odbiór pełnego worka Big-Bag, przejdź do strony głównej i wpisz adres odbioru, pod którym aktualnie znajdują się odpady. Następnie wybierz rodzaj odpadu. Z kolejnego ekranu wybierz z kolei “Worek Big-Bag” a następnie opłać zamówienie.

Na odbiór odpadów worki Big-Bag mamy maksymalnie 15 dni roboczych - taki termin odbioru gwarantujemy na terenie Śląska. W pozostałych miastach Polski odbiór odbywa się niemal z dnia na dzień. Pamiętaj, żeby umożliwić kierowcy odbiór odpadów. Konieczne będzie postawienie worka na gruz w odpowiednim miejscu. Przeczytaj więcej na temat przygotowania posesji na odbiór worka Big-Bag w tym miejscu.

Podobne wiadomości:

do góry