Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Wiosna w pełni. Już dziś zamów kontener na gruz czy inne odpady z Twojej budowy

Wiosna w pełni. Już dziś zamów kontener na gruz czy inne odpady z Twojej budowy

2 Maja 2019

Wiosna już na dobre zagościła w całej Polsce i  trwa długi weekend majowy.
Wielu z nas postanowiło wykorzystać ten czas, pozytywną energię i sprzyjającą aurę do realizacji remontu mieszkania czy domu. Spełnia też swoje marzenia i rozpoczyna właśnie w tym okresie budowę nowego domu. Dla każdego, kto remontuje czy buduje wymarzony nowy dom, platforma ecoexpress24 to idealne rozwiązanie, ponieważ bardzo upraszcza proces zamawiania kontenerów na gruz i odpady budowlane.

Poniższy artykuł jest odpowiedzią na najczęstsze pytania dotyczące korzystania z platformy ecoexpress24 (FAQ):

 1. Jak zamówić kontener na gruz ? - proces zamawiania w 4 krokach
 2. Gdzie działamy ? - Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice, Szczecin
 3. Co mogę wrzucić do kontenera na gruz?
 4. Zależy mi na szybkiej dostawie - w jakim czasie kontener będzie na placu budowy czy remontu?
 5. Ile kosztuje postawienie małego kontenera na gruz z rozbiórki?
 6. Jakie rodzaje usług odbioru kontenerów oferujecie?

Jak zamówić kontener na gruz?


Dzięki platformie ecoexpress24, zamówisz kontener na gruz w ciągu kilku minut w 4 krokach realizacji zamówienia.


Żyjemy w zabieganych czasach gdzie czas to pieniądz. Pracując w korporacji czy swojej firmie w dużych miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź czy Katowice często jest tak, że podczas budowy domu czy remontu mieszkania,  nie masz czasu na szukanie firm zajmujących się wywozem odpadów pobudowlanych i chcesz zlecić tą usługę, podobnie jak budowę czy remont, profesjonalnej firmie, która działa szybko, ekologicznie i zgodnie z prawem a usługi są adekwatne do ceny,
Z pomocą przychodzi Wam nasz kontenerowy Uber, czyli platforma ecoexpress24.
Sam proces zamówienia kontenera jest bardzo intuicyjny i przebiega w 4 krokach. Na stronie głównej znajduje się wyszukiwarka adresów. Już w pierwszym kroku realizacji zamówienia sprawdzisz, czy możliwa jest realizacja podstawienia kontenera w Twojej lokalizacji.
W kolejnym kroku wystarczy podać pojemność, dokonać bezpiecznej opłaty (PayU) za wypożyczenie kontenera oraz utylizację jego zawartości a w ostatnim kroku otrzymasz informację zwrotną o realizacji Twojego zamówienia. Każdy etap procesu jest potwierdzany smsem lub e-mailem zarówno na stronie jak w naszej aplikacji na smartfony.

Dzięki platformie ecoexpress24 możesz w prosty sposób zamówić kontener na gruz online 365 dni w roku 24 godziny na dobę. Zamówienie kontenera można realizować bezpośrednio na naszej stronie www.ecoexpress24.pl czy aplikacji ecoexpress24 dostępnej na smartfony zarówno dla systemu Android jak i IOS.


Gdzie działamy?


Działamy kompleksowo i w całej Polsce. Nasza innowacyjna i pierwsza w Polsce platforma realizacji zleceń kontenerowych ecoexpress24 podobnie jak serwis Uber w pierwszym etapie jej rozwoju działa w dużych aglomeracjach tj. Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź i Szczecin. W kolejnym etapie uruchamiamy usługę również w pozostałych miastach wojewódzkich oraz mniejszych miejscowościach. W prosty sposób możesz sprawdzić czy usługa ecoepress24 jest dostępna w Twojej lokalizacji i czy możesz zamówić kontener wpisując wskazany adres w 1 kroku procesu zamawiania usługi podstawienia kontenera.


Co mogę wrzucić do kontenera na gruz?


Kontenery zamawiane w usłudze ecoexpress24, nadają się idealnie zarówno do drobnych remontów jak również są pomocne przy realizacji prac budowlanych czy rozbiórkowych. Ważne jest przy tym fakt, że zamawiając kontener na czysty gruz, należy pamiętać, że oprócz gruzu z remontu czy rozbiórki nie mogą się tam znajdować inne odpady budowlane takie jak drewno, folia, worki, puszki po farbach i lakierach, pojemniki po piance montażowej, odpady niebezpieczne,itp. Podczas budowy domu bardziej optymalnym rozwiązaniem jest zamawianie kontenerów na bieżąco w zależności od etapu budowy (na ziemię, odpady zmieszane, mix, etc). Wywóz czystego gruzu, ze względu na wagę pojemnika i możliwość podniesienia go z placu budowy najczęściej obsługujemy w kontenerach o mniejszej pojemności 4 m3, 5 m3, maksymalnie 7 m3.


Zależy mi na szybkiej dostawie - w jakim czasie kontener będzie na placu budowy czy remontu?


Działamy expresowo więc Ty wybierasz maksymalny czas, do którego podstawimy kontener na Twojej budowie. Wybierz termin, najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb.
Maksymalny czas na podstawienie kontenera podany jest w boksie - już po wyborze adresu realizacji usługi oraz rodzaju odpadu. Czas ten zależny jest od dostawcy usługi w Twoim rejonie oraz od końcowej ceny usługi. Z reguły jest tak, że czym droższa usługa, tym szybciej podstawiony zostanie kontener na gruz. Nasi dostawcy mają jednak pełną możliwość zarządzania własnymi usługami, więc zwróć szczególną uwagę na datę wyświetlaną w boksie. Działamy expresowo więc i termin podstawienia podajemy najczęściej w godzinach. Pamiętaj, że czas liczy się od zaksięgowania wpłaty za usługę.
Z reguły kontener na budowie podstawiony jest do 24h od realizacji płatności.


Ile kosztuje postawienie małego kontenera na gruz z rozbiórki?


Nasze ceny w usłudze ecoepress24 uzależnione od pojemności kontenera na gruz jak również lokalizacji. Aby dowiedzieć się jaka jest cena za wypożyczenie kontenera wystarczy podać swój adres oraz wybrać rodzaj odpadu (kontener na gruz) i wielkość kontenera. Cena wypożyczenia pojawia się natychmiast po podaniu danych. Dla wielu lokalizacji  jest dostępna również opcja zakupu i odbioru worka typu Big-Bag.
Odbiór czystego gruzu jest znacznie tańszy niż gruzu zanieczyszczonego. Selektywna zbiórka poszczególnych frakcji odpadów jest również przyjazna dla środowiska naturalnego.

Jakie inne usługi odbioru kontenerów oferujemy

Oprócz zamówień kontenerów na gruz realizujemy również:

 • wywóz zmieszanych odpadów budowlanych
 • wywóz odpadów wielkogabarytowych
 • wywóz opadów po sprzątaniu garażu, strychu czy piwnicy - mix odpadów
 • wywóz starych mebli
 • wywóz materiałów izolacyjnych
 • wywóz śmieci po remoncie

Szczególną popularnością na wiosnę cieszą się usługi związanie z wywozem odpadów po sprzątaniu garażu, ogrodu, strychu czy piwnicy. 
 

Podobne wiadomości:

do góry