Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Uporaj się z rozbiórką przed rozpoczęciem zimy

Uporaj się z rozbiórką przed rozpoczęciem zimy

28 Października 2019

Prace rozbiórkowe przebiegają znacznie szybciej i sprawniej, gdy temperatura powietrza jest dodatnia. Mróz, deszcz lub śnieg, a także wiatr znacznie utrudniają dokonanie rozbiórki nawet niewielkiego zabudowania. W związku z tym warto zabrać się za wywóz gruzu przed zimą. Jeśli planujesz pozbyć się z posesji starych zabudowań, które grożą zawaleniem lub od dawna stoją nieużywane, sprawdź, jak ecoexpress24.pl może Ci pomóc.

  1. Przygotuj kontener na odpady
  2. Skorzystaj z wynajmu kontenerów online

Stara szopa, nieużywana od lat stodoła, a może zniszczony garaż? Wiele budynków wokół domu może wymagać pilnej rozbiórki, dlatego, jeśli powinno się je usunąć z najbliższego otoczenia, wskazany jest pośpiech. Jest to istotne zwłaszcza przed rozpoczęciem zimy. Opady śniegu w kolejnych miesiącach mogą doprowadzić do zawalenia się dachu zabudowania, o utrudni jego późniejszą rozbiórkę. Jak przygotować się do jesiennych prac rozbiórkowych?

Przygotuj kontener na odpady 

Jeśli myślisz o rozbiórce dowolnego budynku jeszcze przed rozpoczęciem zimy, powinieneś przygotować się do wywózki gruzu przed zimą, które powstaną w czasie prowadzonych prac. Podczas rozbierania starych zabudowań ważne jest szybkie usuwanie śmieci, gdyż w przeciwnym razie prace zajmą znacznie więcej czasu. Wyrzucanie gruzu, stolarki okiennej lub desek pokrytych impregnatem bezpośrednio do kontenera sprawia, że podwórze jest czyste, a usuwanie kolejnych elementów budynków - o wiele prostsze.
 
Kontener na odpady rozbiórkowe bez trudu zamówisz za pośrednictwem naszej platformy. Dzięki niej wybierzesz pojemnik o odpowiednim rozmiarze i zamówisz go z podstawieniem do wskazanego miejsca. Na kontener na wynajem poczekasz maksymalnie 72 godziny, jednak w okresie jesiennym czas oczekiwania na podstawienie pojemnika z reguły jest krótszy niż 24 godziny ze względu na nieco niższe zainteresowanie usługą niż latem, gdy trwa sezon na prace remontowe.

Skorzystaj z wynajmu kontenerów online

Wynajem kontenerów na gruz i odpady rozbiórkowe jest prosty i szybki, dzięki naszej internetowej platformie. Dzięki niej możliwe jest wypożyczenie pojemnika, w którym zmieści się od 1 do nawet 36 m3. Usługa jest dostępna niemalże w całej Polsce - wystarczy wpisać wybraną lokalizację w wyszukiwarce i sprawdzić, jakie kontenery są dostępne w danym regionie. Płatność za wybrany kontener odbywa się za pośrednictwem systemu PayU, co sprawia, że opłata jest księgowana w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możliwe jest szybkie i sprawne podstawienie pojemnika do wywozu gruzu przed zimą oraz jego odebranie nawet pod nieobecność zamawiającego.

Podobne wiadomości:

do góry