Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Szybki i sprawny remont dzięki kontenerom ecoexpress24.pl

Szybki i sprawny remont dzięki kontenerom ecoexpress24.pl

15 Października 2019

Planując remont, powinno się uwzględnić nie tylko konieczność zakupu odpowiednich materiałów budowlanych i nowych mebli, ale również wywóz śmieci. Jeżeli zapomni się o odpadach, szybko pojawią się problemy z terminowym przeprowadzeniem prac i posprzątaniem mieszkania lub domu. Sprawdź, co zrobić, by szybko i sprawnie wywieźć wszystkie odpady, które powstają przy remoncie.

  1. Dlaczego warto wypożyczyć kontener na odpady poremontowe?
  2. Skorzystaj z oferty ecoexpress24.pl!

 
Przeprowadzenie remontu zajmuje wiele tygodni, jeżeli zapomina się o dokładnym zaplanowaniu każdej z czynności. Ważne jest także zadbanie o wywóz odpadów, gdyż ich zaleganie w mieszkaniu lub domu powoduje problemy z wykonywaniem kolejnych prac. Jak szybko i bez problemu usunąć odpady poremontowe?

Dlaczego warto wypożyczyć kontener na odpady poremontowe?

Kontener na odpady poremontowe jest niezbędny, by pozbyć się wszystkich problematycznych śmieci. Zabronione jest wyrzucanie opakowań po chemii budowlanej, klejach i rozpuszczalnikach bezpośrednio do kubłów na odpady zmieszane, a także wsypywanie gruzu do zsypów komunalnych. Takie zachowanie jest zagrożone nałożeniem mandatu. Mandat mogą otrzymać również te osoby, które zdecydują się na wywożenie śmieci do lasu lub ich spalanie w piecu CO albo w ognisku na posesji.
 
Wypożyczenie kontenera na odpady ułatwia pozbycie się wszystkich śmieci poremontowych w krótkim czasie. Wystarczy wyrzucić je do kontenera, a wyspecjalizowana firma zadba o legalny wywóz odpadów. Dzięki temu oszczędza się czas i ma się pewność, że śmieci trafią na wysypisko. Dodatkowo wynajęcie kontenera jest niedrogie w porównaniu do kosztów, jakie wiążą się z koniecznością zapłacenia mandatu, np. za wywóz śmieci do lasu lub spalanie odpadów w piecu centralnego ogrzewania.

Skorzystaj z oferty ecoexpress24.pl!

Gdzie zamówić kontener bez wychodzenia z domu? Aby wypożyczyć pojemnik na odpady, wystarczy wejść na naszą stronę założyć konto klienta, a następnie podać swoją lokalizację i wybrać rodzaj odpadów, które chce się wyrzucić. Platforma wskaże, jakie pojemniki na śmieci są dostępne w danym regionie, jaki jest czas oczekiwania na ich podstawienie, a także, ile kosztuje ich wynajęcie.

Dzięki temu uzyska się wszystkie niezbędne informacje na temat kontenerów przeznaczonych do wypożyczenia. Płatność za wybrany pojemnik odbywa się przez system PayU, co przyśpiesza jej księgowanie i daje gwarancję niezmiennej ceny za usługę.  

Kontenery od ecoexpress24.pl są podstawiane na 5 dni roboczych.

Podobne wiadomości:

do góry