Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Remontujesz stary dom? Sprawdź, jak pozbyć się odpadów

Remontujesz stary dom? Sprawdź, jak pozbyć się odpadów

29 Sierpnia 2019

„Otrzymałam w spadku stary dom po babci i zamierzam przystąpić do jego kapitalnego remontu. Planuję wyburzyć kilka ścian działowych, wymienić okna i drzwi, a także wyrzucić wszystkie zawilgocone meble, dywany i inne przedmioty. Gdzie mogą zamówić wywóz odpadów tego typu?” - pyta pani Anna z Gliwic. Odpowiadamy na pytanie!

Platforma do zamawiania kontenerów online - sprawdź, jak to działa

Nasza platforma ecoexpress24.pl to nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto chce pozbyć się z posesji problematycznych odpadów. Odbieramy odpady poremontowe, pobudowlane, mix, gabaryty, a także odpady specjalne. Zajmujemy się dostarczaniem kontenerów na odpady o pojemności od 1 do 36 m3. W naszej ofercie znajdują się również worki big-bag, które dowozimy do klientów niemalże w całej Polsce.

Serwis ecoexpress24.pl umożliwia wypożyczenie kontenera bez wychodzenia z domu. Aby złożyć zamówienie, powinno się założyć konto klienta, a następnie wybrać swoją lokalizację. Kolejnym krokiem jest podanie rodzaju odpadów, który chce się wyrzucić. Platforma wskaże, jakie kontenery są dostępne w okolicy, ile kosztuje ich wypożyczenie oraz jaki jest czas oczekiwania na ich podstawienie.
 
Po wybraniu kontenera na określony rodzaj odpadów dokonuje się płatności za usługę. Płatność odbywa się z góry przez system PayU. System szyfruje dane użytkowników, dlatego dokonywanie przelewów za jego pośrednictwem jest w pełni bezpieczne. Po dokonaniu płatności, kontener jest podstawiany pod adres podany przez klienta i odbierany po 5 dniach. Jeżeli zajdzie potrzeba, możliwe jest przedłużenie okresu najmu pojemnika o dodatkowe 4 dni po uiszczeniu opłaty.

Wypożyczenie kontenerów a odpady specjalne

Wynajem kontenera na odpady jest przeznaczony nie tylko dla osób, które chcą pozbyć się gruzu, gabarytów lub odpadów poremontowych. Usługi dostępne na ecoexpress24.pl są kierowane nawet do klientów, którzy posiadają odpady specjalne.

Oferujemy możliwość zamówienie wywozu odpadów niebezpiecznych jak azbest, wełna mineralna lub papa. Dostarczamy odpowiednio przygotowane kontenery, a następnie wywozimy je, zachowując wszystkie normy bezpieczeństwa.
Odpady takie jak azbest są odbierane przez nas na specjalne zamówienie. Wycena usługi jest przygotowywana po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.
 
Jeśli masz więcej pytań dotyczących wywozu odpadów, zapoznaj się z informacjami dostępnymi na naszej stronie lub skontaktuj się z nami poprzez e-zapytanie!
 
 

Podobne wiadomości:

do góry