Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Przygotuj się do remontu z ecoexpress24.pl

Przygotuj się do remontu z ecoexpress24.pl

23 Sierpnia 2019

Planowanie remontu mieszkania lub domu wymaga dokładnego przemyślenia wielu kwestii. Szczególnie ważne jest pamiętanie o usunięciu odpadów, które utrudniają prowadzenie prac remontowych. Aby się ich pozbyć, można zamówić kontener na gruz lub inne śmieci poremontowe.

Kontener na opady zamówisz online

Kontenery na gruz, gabaryty i inne odpady są praktycznym rozwiązaniem w czasie każdego remontu. Dzięki nim z posesji szybko i łatwo usuwa się wszelkie śmieci, które powstaną podczas prac rozbiórkowych, malowania, wykonywania gładzi, ścian z karton-gipsu itp. Kontener umożliwi usunięcie wszelkich odpadów, których nie można wyrzucać do pojemników na zwykłe śmieci komunalne.
 
Kontener na śmieci można zamówić przez Internet, dlatego bez trudu wypożyczy się go na czas remontu bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać z oferty naszej aplikacji. Platforma umożliwia wypożyczenie kontenera w kilka minut. Wystarczy założyć konto w serwisie, wskazać swoją lokalizację i rodzaj odpadów, które zamierza się wyrzucić. Użytkownik otrzymuje następnie informacje, jakie kontenery są dostępne w jego okolicy i ile kosztuje ich wypożyczenie. Płatności za wybrany pojemnik dokonuje się za pośrednictwem systemu PayU.
 
Platforma ecoexpress24.pl jest dzięki temu sporym ułatwieniem dla każdego, kto planuje remont. Dzięki serwisowi w kilka minut zamówi się kontener, który zostanie podstawiony na posesję dokładnie wtedy, gdy jest potrzebny. W ten sposób prace remontowe przebiegają szybciej, gdyż odpady powstające podczas ich wykonywania są usuwane na bieżąco.

Kontenery na wynajem coraz popularniejsze

Każdego roku obserwujemy wzrost zainteresowania usługą wynajmu kontenerów. Nasi klienci chętnie korzystają z kontenerów, gdyż dzięki nimi mogą pozbyć się wielu problematycznych odpadów. Oferujemy kontenery na wynajem o pojemności od 1 do 36 m3 oraz worki big-bag. Działamy na terenie prawie całego kraju, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
Kontener na śmieci jest podstawiany bezpośrednio na posesję klienta w ciągu 12-72 godzin od dokonania płatności. Pojemnik jest dostępny przez 5 dni, w czasie których zamawiający ma czas na jego zapełnienie. Po tym czasie kontener jest odbierany przez naszego kierowcę, nawet pod nieobecność klienta. Jeżeli zajdzie potrzeba, możliwe jest przedłużenie okresu wypożyczenia kontenera na okres dodatkowych 4 dni.

Podobne wiadomości:

do góry