Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Prowadzisz firmę budowlaną? Zainstaluj aplikację ecoexpress24 i zamów kontener na gruz

Prowadzisz firmę budowlaną? Zainstaluj aplikację ecoexpress24 i zamów kontener na gruz

27 Maja 2019

"Korzystam z platformy i aplikacji ecoexpress24 od półtora roku obsługując budowy we Wrocławiu i okolicach. Jest to bardzo proste i szybkie narzędzie dla mnie i dla moich Klientów, ponieważ po podaniu adresu budowy wybieram rodzaj kontenera, termin dostawy i płacę za kontener online
Działa to tak jak odpadowy Uber i kontener na gruz już na drugi dzień jest na miejscu.
Ecoexpress24 mogę polecić innym właścicielom firm budowlanych , ta apka naprawdę ułatwia mi pracę. Pozdrawiam z  Wrocławia, Radek "

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych usług są opinie naszych zadowolonych Klientów, którzy korzystają z aplikacji ecoexpress24. Motywuje to nas do konsekwentnej pracy nad rozwojem platformy integrującej całą branżę. Dlatego ciągle rozbudowujemy zakres działania i usług.

 

Platforma www.ecoexpress24.pl to idealne narzędzie dla właścicieli małych i średnich firm remontowo-budowlanych. Instalując aplikację na swoim smartofonie, w prosty i szybki sposób, właścieciele czy pracownicy firmy, mają możliwość ekspresowego zamówienia kontenera na budowę. Usługa Ecoexpress24 stanowi uzupełnienie Waszej oferty, która tym samym,  staje się bardziej kompleksowa
 

Zainstaluj już dziś aplikację i zamów pierwszy kontener na budowę. Przekonasz się, że warto korzystać z odpadowego Ubera.

Jesteśmy dostępni 24h i 7 dni w tygodniu przez cały rok, co dla przedsiębiorcy prowadzącego swoją działalność daje możliwość zamówienia kontenera o każdej porze dnia i nocy. Jako platforma integrująca firmy specjalistyczne, zajmujące się odbiorem odpadów budowlanych oraz poremontowych, zapewniamy ekspresową dostawę kontenera (z reguły na drugi dzień od zamówienia i realizacji płatności) i zagospodarowanie odebranych odpadów zgodnie z przepisami prawa.

Jak przygotować posesję na podstawienie kontenera?

Wymiary samochodu podstawiającego kontener na odpady:

 • Długość samochodu - około 8 m
 • Miejsce na podstawienie kontenera za samochodem - około 5 m
 • Wysokość samochodu - ok. 3,2 m
 • Szerokość samochodu - ok. 2,7 m
 • Promień skrętu samochodu - ok. 9 m

Ważne informacje o podstawianiu oraz odbieraniu kontenera na gruz i gabaryty:


To Ty wskazujesz miejsce podstawienia kontenera, dlatego też:

  • Nawierzchnia na posesji musi być utwardzona, ponieważ kontener dostarcza samochód ciężarowy
  • Prosimy o zapewnienie dogodnego dojazdu i zabezpieczenie miejsce podstawienia
   i zapewnienie dostępu do worka Big-Bag lub kontenera.
  • O kontener nie możesz opierać innych elementów, które się do niego nie zmieściły.
  • Nie musisz być obecny przy podstawianiu i odbieraniu kontenera, natomiast wjazd powinien być otwarty i miejsce zabezpieczone.
  • Prosimy o uzyskanie ewentualnego pozwolenia na zajęcie pasa ruchu drogowego, chodnika, pobocza
   Big-Bagi prosimy ustawić na zewnątrz, przy ogrodzeniu lub przy drodze.
  • W worku Big-Bag nie może być cieczy ani ostrych elementów, które spowodują jego przecięcie lub rozerwanie.
  • Big-Bag jest podnoszony przez boczną burtę, więc układ pojazdu jest inny od tych podstawiających kontenery.
  • Kontener nie może być przepełniony i odpady nie mogą wystawać ponad wysokość burt:

Realizujesz prace rozbiórkowe - Zamów kontener na gruz

W przypadku realizacji wyburzeń czy rozbiórki zamów kontener na gruz. Wywóz czystego gruzu jest najbardziej opłacalny dla firmy jak również inwestora. Czysty gruz nie wymaga czasochłonnego rozsortowania i można go poddać procesowi recyklingu i powtórnie zagospodarować.
W przypadku małych remontów, gdzie wyburzasz ściankę działową czy remontujesz łazienkę
zamów mały kontener na gruz od 3,5 m3 do 7 m3.

Do kontenera na czysty gruz nie mogą być wrzucane inne odpady takie jak:
wełna mineralna i szklana, odpady niebezpieczne np.: chemikalia, aerozole, oleje, inne ciecze niebezpieczne, baterie, azbest, eternit, materiały niebezpieczne, odpady biodegradowalne (np. odpady zielone, krzewy, kłącza, trawy), sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady wielkogabarytowe, świetlówki.


Zapewniamy odbiór odpadów dla firm remontowych i budowlanych już w całej Polsce. Odbieramy i utylizujemy odpady w województwie śląskim i miastach województwa śląskiego takich jak: Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Ruda Śląska. Podstawiamy kontenery na odpady budowlane
w województwie dolnośląskim i miastach woj. dolnośląskiego: Wrocław, Trzebnica, Wałbrzych. Posiadamy kontenery na odpady wielkogabarytowe oraz kontenery na gruz w województwie mazowieckim. Na Mazowszu realizujemy wywóz gruzu w Warszawie, Radomiu oraz Ciechanowie.

Masz firmę remontowo budowlaną - Dołącz już dzisiaj do platformy ecoexpress24 i utylizuj bezpiecznie i zgodnie z prawem odpady budowlane oraz gruz. Przekonasz się, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Podobne wiadomości:

do góry