Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Pozbądź się śmieci z posesji i dbaj o środowisko razem z nami!

Pozbądź się śmieci z posesji i dbaj o środowisko razem z nami!

8 Sierpnia 2019

Usuwanie odpadów z posesji jest proste, gdy ma się do wyrzucenia jedynie zwykłe śmieci komunalne. Gdy chce się wyrzucić opady takie jak gruz, cegły, bądź gabaryty, należy samodzielnie zadbać o ich wywiezienie przez wyspecjalizowaną firmę. Nasza platforma przychodzi z pomocą każdemu, kto chce szybko i bez zbędnych formalności załatwić wywóz odpadów poremontowych lub pobudowlanych. Sprawdź, jakie to proste!

Zamawianie kontenera jeszcze nigdy nie było tak proste

Wynajem kontenera na odpady po remoncie lub rozbiórce jest prostym i skutecznym rozwiązaniem, by pozbyć się z posesji lub mieszkania problematycznych odpadów. Dzięki niemu odpady są odbierane bezpośrednio od zamawiającego, co ułatwia wykonanie wszelkich zaplanowanych prac porządkowych. Do kontenera można wrzucić gruz czysty, gruz zmieszany lub inne śmieci w zależności od rodzaju zamówionego pojemnika.
 
W ecoexpress24.pl dostępne są różne rodzaje i rozmiary kontenerów, dlatego mogą z nich skorzystać zarówno osoby planujące niewielki remont, jak i wspólnoty mieszkaniowe lub firmy budowlane. Do wyboru ma się kontenery na odpady o pojemności od 1 do 36 m3. By je zamówić, wystarczy skorzystać z naszej aplikacji. Klient wskazuje swoją lokalizację i rodzaj śmieci do wywiezienia, po czym otrzymuje informację na temat kontenerów dostępnych w jego okolicy. Poznaje ich wielkości, ceny oraz czas oczekiwania na ich podstawienie. Po wyborze pojemnika dokonuje się płatności za jego wypożyczenie za pośrednictwem systemu PayU. Dzięki temu wszystkie formalności zajmują jedynie kilka minut.

Kontener czy worek big-bag? Wybierz to, czego potrzebujesz

Jako twórcy platformy ecoexpress24.pl stawiamy na jak najdokładniejsze odpowiadanie na potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy nie tylko wynajem kontenerów, ale i worków big-bag. Worki są odpowiednie dla osób, które chcą usunąć z posesji niewielką ilość gruzu. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się wywóz odpadów niebezpiecznych.
- Wiemy, jak dużym problemem jest usunięcie z posesji azbestu, wełny mineralnej lub innych odpadów niebezpiecznych. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego odbieramy również odpady tego typu. Usługa jest dostępna na specjalne zamówienie. Zachęcamy do składania zapytań o ofertę i wycenę.
 
Więcej informacji na temat oferty wynajmu kontenerów, znajdziesz korzystając z naszej strony. Dowiesz się, jak przygotować posesję przed dostarczeniem kontenera, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wywozu odpadów.

Podobne wiadomości:

do góry