Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet!

Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet!

12 Sierpnia 2019

Wywóz odpadów po remoncie lub pracach rozbiórkowych jest obecnie znacznie prostszy niż jeszcze kilka lat temu. Dzięki możliwości zamawiania kontenerów online bez wychodzenia z domu w parę minut wypożyczy się odpowiedni pojemnik. Jak skorzystać z oferty wynajmu kontenera na odpady przez Internet?

Dla kogo przeznaczone są kontenery na wynajem?

Kontenery na opady dostępne przez naszą platformę mogą być wypożyczone przez każdego, kto potrzebuje pomocy w wywozie śmieci różnego rodzaju. Firma zajmuje się odbiorem gruzu czystego i zmieszanego, gabarytów, odpadów poremontowych i rozbiórkowych oraz mix. Dzięki temu możliwe jest zamówienie odbioru wszelkich problematycznych śmieci, które zgromadziło się na posesji. Jest to ogromne ułatwienie w przypadku remontu lub przeprowadzania prac budowlanych.
 
Kontenery na wynajem od ecoexpress24.pl są dostępne w rozmiarach od 1 do 36 m3. Dla większości klientów wykonujących niezbyt duży remont odpowiednie są pojemniki mieszczące od 5 do 7 m3 odpadów. Koszt ich wypożyczenia na 5 dni wynosi około 300-400 złotych w zależności od regionu.

Gdzie dostępne są kontenery na wynajem?

Kontenery na wynajem są oferowane niemalże we wszystkich województwach. Jako twórcy platformy staramy się stale rozszerzać zasięg swojego działania, by oferować nowoczesną usługę wywozu odpadów w jak największej części kraju. Aby zamówić kontener na odpady, wystarczy założyć konto, podać swoją lokalizację i wskazać, jaki rodzaj śmieci chce się wyrzucić. Platforma wskaże, jakie rodzaje kontenerów są dostępne w okolicy i ile kosztuje ich podstawienie we wskazane miejsce. Otrzyma się również informację na temat czasu oczekiwania na wybrany pojemnik.

Jak zapłacić za wypożyczenie kontenera online?

Wypożyczenie kontenera na śmieci przez Internet jest proste i szybkie, dzięki możliwości dokonania płatności online. Opłata za usługę jest pobierana przez bezpieczny system PayU, który szyfruje dane użytkowników i przyśpiesza księgowanie przelewu na koncie odbiorcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu kontener jest podstawiany do klienta szybciej, a jego odbiór może nastąpić nawet pod nieobecność zamawiającego. W razie potrzeby możliwe jest przedłużenie okresu wypożyczenia kontenera o dodatkowo 4 dni.
 
Zamawianie kontenerów przez Internet jest możliwe o każdej porze dnia i nocy. Pojemnik na odpady wypożyczy się zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Więcej informacji na temat kontenerów na wynajem oraz sposobu przygotowania posesji na ich podstawienie znajdziesz na naszej stronie - jak przygotować posesję.

do góry