Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Planujesz remont we wakacje? Zamów kontener online

Planujesz remont we wakacje? Zamów kontener online

17 Czerwca 2019

W czasie lata często remontowane są mieszkania i domy, gdyż ciepła aura sprzyja wykonywaniu prac wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wymiana poszycia dachowego, stolarki okiennej, a nawet malowanie ścian w pokoju przebiega sprawniej, gdy powietrze jest ciepłe i suche. Jeżeli i Ty planujesz wakacyjny remont, sprawdź, jak zamówić kontener na śmieci przez Internet.

Kontener na odpady przez Internet - gdzie go szukać?

Aby zamówić kontener na śmieci online, można skorzystać z naszej platformy - ecoexpress24.pl. Serwis umożliwia zamawianie pojemników na odpady różnego typu niemalże w całej Polsce. Platforma jest prosta w obsłudze, dlatego korzystanie z niej jest łatwe nawet za pierwszym razem. Kontener zamówi się od razu po założeniu konta. Wystarczy, że poda się swoją lokalizację, a następnie określi się, jaki rodzaj odpadów chce się wyrzucić. Do wyboru ma się wywóz odpadów takich jak gruz czysty, gruz zmieszany, odpady mix, odpady wielkogabarytowe, śmieci poremontowe itp. Po określeniu obu parametrów, platforma wskazuje, jakie kontenery na wynajem są dostępne.

Wynajem kontenera online  - jak zapłacić?

Jeżeli chce się zamówić kontener na odpady przez Internet, wystarczy wybrać jeden z dostępnych pojemników na śmieci. Przy każdym rozmiarze kontenera umieszczona jest jego cena oraz czas oczekiwania na jego dostarczenie we wskazane miejsce. Zwykle kontenery na śmieci są dostarczane w ciągu 12-24 godzin od dokonania płatności. Zapłaty za wywóz śmieci dokonuje się poprzez wygodny system PayU. Płatność jest księgowana w czasie rzeczywistym, co sprawia, że pojemnik jest dostarczany szybciej. Ponadto przelew jest wykonywany „z góry”, dlatego podczas odbioru odpadów zamawiający może być nieobecny. Wystarczy, że udostępni kierowcy ecoexpress24.pl wjazd na posesję, a ten odbierze kontener w określonym terminie.

Na jaki okres wynajmuje się kontener przez Internet?

Wypożyczenie kontenera online obejmuje okres 5 dni. Po ich upływie kontener jest odbierany. Jeżeli jest to zbyt krótki okres dla zamawiającego, istnieje możliwość przedłużenia czasu wypożyczenia pojemnika o dodatkowe 4 dni. Poleca się zamawianie kontenera o dokładnie takiej pojemności, jaką ma się możliwość zapełnić w wyznaczonym czasie. Jeżeli zajdzie potrzeba, bez przeszkód można wynająć drugi kontener. Jest to rozsądne rozwiązanie zwłaszcza w czasie letnich remontów, gdy zalegające w kontenerze odpady szybko zaczynają nieprzyjemnie pachnieć i zwiększają ryzyko pożaru z powodu silnego nasłonecznienia.

Podobne wiadomości:

do góry