Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Odbiór odpadów po rozbiórce łatwiejszy niż myślisz

Odbiór odpadów po rozbiórce łatwiejszy niż myślisz

13 Stycznia 2020

Prace rozbiórkowe wiążą się z powstaniem dużych ilości problematycznych odpadów. Drewno, stolarka okienna i drzwiowa, gruz, ceramika, a także wiele innych śmieci tworzą grupę odpadów, których wyrzucanie do zwykłych pojemników jest zabronione. Jak legalnie i szybko pozbyć się śmieci po rozbiórce? Wystarczy skorzystać z oferty firmy podstawiającej specjalnej kontenery.

  1. Jak legalnie pozbyć się odpadów po rozbiórce?
  2. Wynajem kontenera online prostym rozwiązaniem

Odpady po rozbiórce są jednymi z najbardziej problematycznych. Głównym powodem, dla których ich usunięcie powoduje trudności, jest zakaz wyrzucania ich do zwykłych pojemników na śmieci. Jak pozbyć się odpadów porozbiórkowych? Odpowiedzią jest oferta kontenerów na wynajem.

Jak legalnie pozbyć się odpadów po rozbiórce?

W przypadku odpadów z rozbiórki różnych zabudowań Polacy mają liczne sposoby na ich pozbycie się z posesji. Przez długi czas często można było natrafić na ogłoszenia dotyczące gruzu do oddania za darmo (np. pod budowę domu) bądź drewna z rozbiórki na opał.

Obecnie gruz wciąż jest poszukiwany przez wiele osób, jednak oddawanie drewna porozbiórkowego na opał spotyka się z coraz większym sprzeciwem społeczeństwa. Spalanie desek pokrytych impregnatem lub farbą powoduje wydzielanie wielu szkodliwych substancji, które działają kancerogennie i podrażniają układ oddechowy. Aby legalnie pozbyć się wszelkich odpadów z rozbiórki, nie trzeba jednak szukać skomplikowanych rozwiązań. Wystarczy zamówić na nie specjalny kontener.

Wynajem kontenera online prostym rozwiązaniem

Kontenery na opady z rozbiórki są dostępne w całej Polsce. Wynająć je może każdy - zarówno osoba prywatna, jak i przedsiębiorca lub spółdzielnia mieszkaniowa. Wystarczy wybrać kontener o odpowiedniej wielkości, ustalić termin jego dostarczenia, a pojemnik zostanie podstawiony pod wskazany adres. Szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem jest wypożyczenie kontenera przez naszą platformę, która oferuje niedrogi najem i krótki czas oczekiwania na podstawienie pojemnika.
 
W naszym serwisie kontenery zamawia się o każdej porze dnia i nocy bez konieczności wychodzenia z domu. Platforma działa online, dlatego wystarczy połączyć się z Internetem, założyć konto, a następnie skorzystać z wybranego pojemnika. Przeciętnie na jego podstawienie po dokonaniu płatności oczekuje się 24 godziny. Dzięki temu można szybko i łatwo pozbyć się wszelkich odpadów po rozbiórce. Dotyczy to również papy lub azbestu, które są odbierane przez nas jako odpady specjalne.

Podobne wiadomości:

do góry