Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Kontener na odpady zamówisz przez Internet - sprawdź, jak to zrobić!

Kontener na odpady zamówisz przez Internet - sprawdź, jak to zrobić!

25 Lipca 2019

Wypożyczanie kontenerów na śmieci jest coraz popularniejsze. Pojemniki na odpady są zamawianie w czasie remontów, prac rozbiórkowych i budowlanych. Korzystają z nich również osoby, które chcą pozbyć się z domu starych mebli i innych gabarytów. Jeśli chcesz wypożyczyć kontener na odpady, sprawdź, jak to zrobić. Wystarczy tylko kilka minut, by zamówić profesjonalny odbiór odpadów.

Kontener na gruz zamawiany przez Internet? To możliwe!

Kontener na gruz lub inne odpady można zamówić za pośrednictwem naszej strony. Jest to proste, szybkie i wygodne rozwiązanie. Zachęcamy do wypożyczania kontenerów przez naszą aplikację. Dzięki niej w kilka minut zamówi się odpowiedni pojemnik z dostawą prosto do wskazanej lokalizacji. Udostępniamy wszelkie informacje, jakie są potrzebne, by prawidłowo wybrać kontener oraz przygotować posesję przed jego podstawieniem. W razie dodatkowych pytań, służymy pomocą telefoniczną oraz przez skrzynkę elektroniczną.
 
Aby wynająć kontener online, wystarczy założyć konto w aplikacji, a następnie wskazać swoją lokalizację i podać, jaki rodzaj odpadów chce się wyrzucić. Cena wypożyczenia kontenera jest podawana przy każdej wielkości pojemnika, podobnie jak czas oczekiwania na jego podstawienie. Użytkownik aplikacji samodzielnie decyduje, jakie wymiary kontenera są dla niego odpowiednie. Następnym krokiem jest dokonanie płatności za usługę. Płatność za wynajęcie kontenera na gruz lub inne odpady odbywa się z góry i jest przyjmowana za pośrednictwem systemu PayU. Przelew jest szybko i bezproblemowo księgowany, dlatego podstawienie kontenera odbywa się bez żadnych problemów.

Kontener zamówiony i co dalej?

Po dokonaniu płatności za kontener, zamawiający powinien przygotować posesję na przyjazd samochodu z pojemnikiem. W tym celu powinien umożliwić wjazd pojazdu, pozostawiając wolną przestrzeń wokół miejsca, w którym ma stanąć kontener. Dokładne wymogi dotyczące przygotowania posesji są opisane na specjalnie do tego przygotowanej stronie - Jak przygotować posesję. Pojemnik jest dostarczany na okres 5 dni, w czasie których klient może wypełnić go określonym rodzajem odpadów. Po upływie okresu najmu, pojemnik jest odbierany nawet pod nieobecność klienta, gdyż płatność jest pobierana z góry. Jeżeli zachodzi potrzeba, okres wypożyczenia można przedłużyć o 4 dni po dokonaniu dodatkowej opłaty.
 
Wywóz śmieci odbywa się zgodnie z prawem, gdyż odpady są dostarczane na legalne wysypisko. Klient otrzymuje potwierdzenie wykonania usługi, dlatego w razie potrzeby może przedstawić różnym organom.

Podobne wiadomości:

do góry