Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Jak zamówić kontener na śmieci online? 4 proste kroki

Jak zamówić kontener na śmieci online? 4 proste kroki

8 Listopada 2019

Kontener na śmieci znacznie ułatwia przeprowadzenie remontu, uporządkowanie mieszkania po babci oraz wyburzenie ściany. Dzięki niemu można szybko i zgodnie z prawem wyrzucić różne odpady, przygotowując się do dalszych prac oraz porządkując mieszkanie lub posesję. Jeśli zamierzasz zamówić kontener, sprawdź, jakie to proste.
 

  1. Załóż konto na platformie
  2. Podaj lokalizację i rodzaj kontenera
  3. Wybierz odpowiedni rozmiar pojemnika
  4. Dokonaj płatności online
     

Wypożyczenie kontenera online jest znacznie łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy wykonać 4 proste czynności, a pojemnik zostanie dostarczony pod wskazany adres. Dzięki temu korzystanie z usługi jest proste, a zainteresowanie nią szybko rośnie. Jak zamówić kontener na śmieci w 4 krokach?

Załóż konto na platformie

Jeśli chcesz zamówić kontener na odpady, skorzystaj z naszej platformy. Aby skorzystać z usługi, powinno się założyć konto w serwisie. Rejestracja zajmuje tylko kilka minut i pozwala w przyszłości korzystać z platformy jeszcze szybciej. Do założenia konta potrzebne są jedynie podstawowe dane klienta.

Podaj lokalizację i rodzaj kontenera

Po dokonaniu rejestracji należy podać lokalizację, w której chce się skorzystać z wynajmu kontenerów. Kolejnym krokiem jest określenie, jaki rodzaj odpadów chce się wyrzucić. Do wyboru ma się odpady takie jak: gruz czysty, gruz zmieszany, odpady wielkogabarytowe, mix oraz odpady specjalne. W przypadku zamawiania kontenera na papę, azbest lub wełnę mineralną konieczne jest skorzystanie z indywidualnej wyceny usługi. W pozostałych przypadkach można wybrać pojemnik na odpady za pośrednictwem platformy, poznając wcześniej jego cenę i czas oczekiwania na dostawę pod wskazany adres.

Wybierz odpowiedni rozmiar pojemnika

Kontenery na odpady są dostępne w rozmiarach od 1 do 36 m3. Dzięki temu ma się możliwość szybkiego znalezienia pojemnika o odpowiedniej wielkości, co sprawia, że bez trudu zmieszczą się w nim wszystkie śmieci, które powstaną podczas remontu. Czas oczekiwania może być różny dla poszczególnych rozmiarów kontenerów, dlatego powinno się go sprawdzić przed złożeniem zamówienia.

Dokonaj płatności online

Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności za podstawienie kontenera. Płatność jest pobierana za pośrednictwem systemu PayU, dzięki czemu ma się pewność, że szybko dociera do odbiorcy. Dodatkowo PayU szyfruje dane zleceniodawcy przelewu, co chroni przed ich wyciekiem i zapewnia pełne bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji bez względu na wysokość opłaty za usługę. 

Podobne wiadomości:

do góry