Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Jak zamówić kontener na gruz? Sprawdź, jakie to proste!

Jak zamówić kontener na gruz? Sprawdź, jakie to proste!

4 Lipca 2019

Podczas remontów, prac rozbiórkowych i budowlanych coraz częściej zamawiane są kontenery. Wypożyczają je zarówno osoby prywatne, jak i firmy wykonujące remonty. Jeżeli chcesz zamówić kontener, sprawdź jak to zrobić. To prostsze niż myślisz!

Kontenery na gruz zamówisz przez Internet

Wywóz gruzu i innych problematycznych odpadów można zamówić w specjalistycznych firmach, które oferują wynajem kontenerów. Jedną z nich jest nasz serwis, który wprowadził innowacyjną usługę wynajmu kontenerów przez Internet. Aplikacja dostępną mamy zarówno przez stronę jak i przez aplikacje mobilne, umożliwiają wypożyczenie pojemników o wielkości od 1 m3 do nawet 36 m3. Dodatkowo użytkownicy mogą zamówić worki big-bag, do których zmieści się niewielka ilość gruzu czystego.
 
Aby zamówić kontener online, powinno się założyć konto w aplikacji ecoexpress24.pl. Proces rejestracji zajmuje tylko kilka minut i ułatwia zamawianie pojemników na odpady w przyszłości. Kolejnym krokiem jest wskazanie lokalizacji, do której ma być dostarczony kontener. Śląsk, województwo dolnośląskie, mazowieckie, podkarpackie, opolskie to tylko część z obszarów, na których realizujemy usługi. Następnie powinno się określić, jaki rodzaj odpadów chce się wyrzucić. Do wyboru ma się nie tylko gruz czysty i zmieszany, ale również odpady mix, gabaryty i odpady specjalne, które są wywożone po indywidualnej wycenie usługi.
 
Po podaniu lokalizacji i rodzaju odpadów do wywiezienia, aplikacja wskazuje, które kontenery są dostępne do wypożyczenia w danym regionie. Cena kontenerów oraz czas oczekiwania na ich podstawienie jest podany przy każdym rozmiarze pojemnika. Zwykle wybrany pojemnik jest dowożony do klienta w ciągu 24-72 godzin, co ułatwia wykonanie nieplanowanych remontów i pilnych prac rozbiórkowych. Płatność za usługę jest pobierana przez system PayU.

Zamawianie kontenerów online proste, szybkie i wygodne!

Coraz więcej Polaków przekonuje się do naszych usług. Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba naszych klientów, zwłaszcza, że działamy na terenie całego kraju. Nasi klienci doceniają przede wszystkim łatwość zamawiania kontenerów przez aplikację i jasny system płatności. Pojemniki są dostarczane do klienta szybko i sprawnie, a odbiór zapełnionego kontenera może odbyć się nawet pod nieobecność zamawiającego, gdyż płatność jest pobierana z góry. Zamawiający ma 5 dni na zapełnienie pojemnika, a w razie potrzeby może skorzystać z przedłużenia okresu wypożyczenia za dodatkową opłatą.

Podobne wiadomości:

do góry