Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Jak szybko posprzątać mieszkanie po dziadkach?

Jak szybko posprzątać mieszkanie po dziadkach?

21 Października 2019

Otrzymanie spadku po dziadkach w postaci mieszkania lub domu to dla wielu młodych ludzi szansa na usamodzielnianie się i założenie własnej rodziny. Niestety, z reguły dziadkowie mieszkają w dość zaniedbanych lokalach i posiadają wyłącznie stare, wysłużone meble, które powinno się usunąć. Jeśli planujesz remont mieszkania po dziadkach, sprawdź, jak szybko pozbyć się odpadów po pracach remontowych oraz opróżnianiu poszczególnych pomieszczeń.

  1. Jak przygotować się do wywozu odpadów?
  2. Dlaczego warto zamówić kontener online?

 
Sprzątanie i remontowanie mieszkania lub domu po dziadkach to niekiedy prawdziwe wyzwanie. Setki bibelotów, zużytych mebli i ubrań, a także uszkodzone płytki ceramiczne bądź stolarka okienna powinny być usunięte zanim przystąpi się do generalnego remontu. W przeciwnym razie prace będą posuwać się bardzo powoli, a śmieci będą zalegać w całym mieszkaniu. Jak szybko pozbyć się gabarytów i innych odpadów z odziedziczonego lokalu? Sprawdź, jak może Ci pomóc nasza aplikacja ecoexpress24.pl.

Jak przygotować się do wywozu odpadów?

Wywóz odpadów po sprzątaniu mieszkania po dziadkach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym zamówieniu kontenera. Zabronione jest wyrzucanie odpadów wielkogabarytowych do zwykłych pojemników na śmieci bądź ich spalanie w piecach lub ogrodzie. Jeśli chce się zgodnie z prawem szybko usunąć śmieci z posesji, powinno się wypożyczyć kontener na wybrany rodzaj odpadów. Na platformie ecoexpress24.pl dostępne są pojemniki na gruz czysty i zmieszany, odpady poremontowe i rozbiórkowe, gabaryty oraz na odpady MIX. Dzięki temu bez trudu wybierze się kontener, który umożliwi sprawne przeprowadzenie remontu mieszkania po dziadkach oraz usunięcie z niego wszystkich niepotrzebnych mebli i sprzętów. W celu złożenia zamówienia wystarczy zalogować się na naszej platformie i wybrać odpowiedni pojemnik.

Dlaczego warto zamówić kontener online?

Zamawianie kontenera na odpady online ma wiele zalet. Przede wszystkim jest szybkie i proste, a czas oczekiwania na podstawienie wybranego pojemnika to jedynie 24-72 godziny w zależności od popytu w danym regionie. Niektóre kontenery są podstawiane do zamawiającego już w ciągu 12 godzin, co ułatwia prowadzenie sprawnych prac remontowych. Ponadto platforma ecoexpress24.pl działa niemalże w całym kraju i oferuje wynajem kontenerów o pojemności od 1 do 36 m3. Płatność za usługę jest pobierana przez system PayU, co zwiększa bezpieczeństwo transakcji i sprawia, że transakcja dokonywana jest w trybie natychmiastowym.

Podobne wiadomości:

do góry