Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Jak pozbyć się śmieci? Tak prosto tylko w EcoExpress24.pl!

Jak pozbyć się śmieci? Tak prosto tylko w EcoExpress24.pl!

8 Czerwca 2018

W pierwszym odruchu, kiedy tylko przygotowujemy się do remontu domu czy mieszkania, myślimy o farbach, panelach, płytkach. Potem przychodzi czas na planowanie zakupu odpowiednich urządzeń i mebli. Warto jednak zastanowić się, czy to aby wszystko. Ekipę malarsko-remontową mamy, pomysł mamy. Przystępujemy do działania i... mamy też śmieci.

Co z nimi zrobić i jak o nich pomyśleć wcześniej, aby całe mieszkanie albo nasza posesja dookoła nie wyglądały jak po przejściu tornada?

Zaplanuj cały remont i wywóz odpadów

Planowanie jest tutaj podstawą i to planowanie nie powinno ograniczać się wyłącznie do zagadnień z cyklu farba, płytki, meble, ale musi również obejmować zabezpieczenie miejsca na odpady. Szczególnie jest to ważne, jeśli w planach remontowych jest jakieś poszerzanie, wyburzanie, wymiana dachu i inne tego typu przyjemności. Dzisiaj nie mamy już sytuacji, w której trzeba zorganizować jakiegoś miłego pana, który podstawi nam przyczepę pod okna, a potem wywiezie ten gruz.

Obecnie mamy profesjonalne firmy, które zajmują się po pierwsze dostarczaniem pojemników na różne odpady (mniejsze lub większe gabarytowo) oraz ich późniejszym odbiorem, tak jak robimy to my czyli ecoexpress24.pl. Działamy w ponad 50 miastach w Polsce, gdzie zajmujemy się dostarczaniem worków BigBag, kontenerów oraz późniejszym ich odbiorem.
Nawet jeśli nie udało Ci się zaplanować działań dużo wcześniej, to nasz system pomaga w rozwiązaniu problemu. Szybko, sprawnie i - co najważniejsze - na czas.


W czym wywozić odpady i gruz?


Dzisiaj przez stronę internetową możesz bez żadnego problemu zamówić kontener lub worek BigBag, a potem zamówić ich odbiór. Nasz system usługowy oferuje różne rodzaje pojemników na odpady. Worki BigBag są przeznaczone przede wszystkim do zbierania odpadów poremontowych i budowlanych, takich jak: gruz czysty i zmieszany, zanieczyszczony. Ich objętość to mniej więcej 1m3. Dedykowane są więc do małych remontów. Ich ogromnym plusem jest dość duża poręczność, łatwość rozstawienia, dostęp do całej przestrzeni worka. Wielkość kontenerów waha się od 3 do aż 36m3.


Dzięki kontenerom możliwy jest wywóz różnego rodzaju odpadów: gruzu, poremontowych, zmieszanych, azbestu, papy, wielogabarytowych, wełny mineralnej czy papy. Szczególnie te największe kontenery są przystosowane do odbioru odpadów poremontowych, wielogabarytowych, ale (co ważne!) lżejszych. Sam gruz (czy to czysty, czy zmieszany) wywozimy przede wszystkim w kontenerach mniejszych. Zapakowanie 36m 3 kontenera samym gruzem uniemożliwiłoby jego przeniesienie na samochód hakowy. Zresztą, umówmy się, wyprodukowanie aż takiej ilości gruzu, to już naprawdę poważna operacja. 

Odbiór kontenera i gruzu

Odbiór kontenerów czy worków jest tak samo prosty, jak ich zamówienie. Klient znów wchodzi na stronę internetową. Tym razem zamawia odbiór na konkretny dzień i czeka. W ten sposób ślady po remoncie znikają błyskawicznie. Mieszkanie i posesja wokół są czyste, zadbane, a rodzina może się cieszyć świeżo wyremontowanymi przestrzeniami. Komfortowo, bezpiecznie, bez stresu. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez firmy takie jak Ecoexpress remont da się przeprowadzić szybko, sprawnie i ekologicznie. 

Podobne wiadomości:

do góry