Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Dołącz do ekonowoczesnych - zamawiaj kontenery na śmieci online!

Dołącz do ekonowoczesnych - zamawiaj kontenery na śmieci online!

27 Czerwca 2019

Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z potrzeby dbania o środowisko naturalne, a wyrzucanie śmieci do lasów i na tereny zielone jest potępiane przez społeczeństwo. Dodatkowo coraz częściej na śmiecących nakładane są kary. Z tych powodów rośnie zainteresowanie wynajmem kontenerów. Szczególnie ciekawą opcją jest wypożyczanie kontenerów na śmieci przez Internet. Sprawdź, jak to działa!

Platforma do zamawiania kontenerów na śmieci - jak działa?

Kontenery na odpady przydają się podczas remontów, prac rozbiórkowych, porządkowania ogrodów, a także usuwania starych mebli. Można wypożyczyć je również, gdy planuje się wymianę poszycia dachowego lub wykonanie ocieplenia budynku. Kontener w kilka minut można wypożyczyć przez Internet, korzystając z aplikacji ecoexpress24.pl.
Nasza platforma powstała w odpowiedzi na potrzeby współczesnych Polaków. Kierujemy swoje usługi do wszystkich, którym bliskie są idee ekologiczne. Jednocześnie dbamy o to, by wynajem kontenerów był możliwie szybki i prosty. Wystarczy zalogować się w aplikacji, by przekonać się, że wywóz odpadów w naszej firmie zamawia się w kilka minut, a jego cena jest niższa niż się wydaje!

Jak wypożyczyć kontener na śmieci przez platformę ecoexpress24.pl?

Na początek należy założyć konto klienta, a następnie wskazać swoją lokalizację i podać rodzaj odpadów, jaki chce się wyrzucić. Kolejnym krokiem jest wybór jednego z dostępnych kontenerów i dokonanie płatności za podstawienie pojemnika. Płatności dokonuje się za pomocą przelewu w systemie PayU. Po jej zaksięgowaniu kontener jest podstawiany w ciągu 12-24 godzin.

Bądź ekonowoczesny!


Tworząc platformę ecoexpress24.pl, chcieliśmy połączyć nowoczesność z ekologią. Dzięki nam wywóz odpadów jest o wiele łatwiejszy i zgodny z prawem. Nasi klienci pozbywają się problematycznych odpadów, a my wywozimy je na składowisko. Usługa jest realizowana w nowoczesnej formie, dlatego nasi klienci mogą z niej skorzystać o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy zalogować się w aplikacji i złożyć zamówienie.
 
Zamawianie kontenerów na odpady różnego rodzaju jest obecnie znacznie prostsze niż kiedyś. Przyjazna platforma, atrakcyjne ceny i przejrzyste zasady wynajmu pojemników na śmieci zachęcają Polaków do składania zamówień na wypożyczenie kontenera. Śląsk, Małopolska, Dolny Śląsk, Mazowsze - wypożyczenie kontenera jest możliwe niemalże w każdej lokalizacji, dlatego liczba użytkowników platformy ecoexpress24.pl stale rośnie.

Podobne wiadomości:

do góry