Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Czas na remont dachu! Zadbaj o szybki wywóz starego poszycia dachowego

Czas na remont dachu! Zadbaj o szybki wywóz starego poszycia dachowego

30 Maja 2019

Wiosna i lato to dobry czas na wymianę starego poszycia dachowego na nowe. Słoneczne, długie dni sprzyjają prowadzeniu prac rozbiórkowych i budowlanych na dachu, a także wiążą się z mniejszym ryzykiem zalania budynku przez opady atmosferyczne. Jeżeli planujesz wymianę poszycia dachowego, pamiętaj nie tylko o zakupie materiałów budowlanych, ale i o zamówieniu kontenera na odpady pobudowlane.

Jak zamówić kontener na odpady?

Wynajem kontenera na gruz lub inne odpady jest prosty i szybki dzięki naszej aplikacji. Po założeniu konta i zalogowaniu się, przechodzi się do wyboru pojemnika na odpady. Podaje się lokalizację, do której ma być podstawiony kontener na śmieci, a następnie wybiera się jego pojemność. Przy każdej wielkości uzyskuje się informację o cenie wypożyczenia, a także o czasie oczekiwania na dostarczenie kontenera na miejsce. Opłata za wywóz śmieci jest pobierana z góry, a reguluje się ją przez bezpieczny system płatności internetowych PayU. Wypożyczenie kontenera zajmuje tylko kilka minut, dlatego pojemnik jest dostarczany szybko i bezproblemowo do ponad kilkudziesięciu lokalizacji w całym kraju.


Ecoexpress24.pl - Kontenery na gruz i odpady dostępne prawie w całej Polsce bez wychodzenia z domu! 
Przez internet w kilka minut bez zbędnej zwłoki i dokumentów!

Ze względu na to, że opłata za wynajem kontenera jest pobierana z góry, odbiór odpadów jest możliwy nawet pod nieobecność zamawiającego. Wystarczy, że klient zostawi otwartą bramę wjazdową na posesję lub ustawi kontener na śmieci w miejscu, do którego bez problemu podjedzie samochód firmy ecoexpress24.pl.

Stare dachówki, blacha, papa czy azbest? Zamów odpowiedni kontener

Usuwanie starego poszycia dachowego jest proste, dzięki usłudze zamawiania kontenera przez Internet, jednak przed złożeniem zamówienia powinno się określić, jaki rodzaj odpadów chce się wyrzucić. Jest to ważne, gdyż w przeciwnym razie odpady mogą nie zostać odebrane. Jeżeli usuwane poszycie dachowe jest wykonane z dachówek lub blachy, wystarczy, że wypożyczy się kontener na odpady pobudowlane. Jeśli dach był pokryty papą lub azbestem, konieczne jest wypożyczenie kontenera na odpady specjalne. Taka usługa jest realizowana po indywidualnej wycenie, gdyż papa i azbest są materiałami mający destrukcyjny wpływ na środowisko naturalne.
 
Wywóz śmieci niebezpiecznych jest realizowany w specjalnie zabezpieczonych kontenerach, które przed odbiorem dodatkowo zabezpiecza się za pomocą folii stretch. Cena kontenera na odpady niebezpieczne jest wyższa niż pojemnika na pozostałe odpady, jednak wynajęcie specjalnego pojemnika to jedyny zgodny z prawem i bezpieczny dla środowiska oraz zdrowia ludzkiego sposób, by usunąć z posesji papę lub azbest, które znajdowały się na dachu budynku.

Podobne wiadomości:

do góry