Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/#BądźECOnowoczesny razem z ecoexpress24.pl

#BądźECOnowoczesny razem z ecoexpress24.pl

2 Stycznia 2019

Coraz większa grupa Polaków wybiera ekologiczne postawy. Rośnie liczba rodaków segregujących śmieci, kierujących się zasadą zero waste, a także korzystających z publicznych środków transportu. Dodatkowo dużo mówi się o potrzebie walki ze smogiem i konieczności wprowadzenia zmian w energetyce. Z tych powodów wynajem kontenerów na odpady przez intener staje się coraz powszechniejszy. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu kontenerów?

Dbamy o środowisko w kilkudziesięciu lokalizacjach

Obecnie oferujemy wynajem kontenerów w wielu dużych miastach w całym kraju. Obsługujemy również niewielkie miejscowości na Śląsku, gdzie dociera znacznie mniej firm, oferujących odbiór odpadów. W naszej ofercie znajdzie się worki big-bag, kontenery o pojemności od 1 m3, a także pojemniki mieszczące nawet 36 m3 odpadów różnego typu w tym także niestandardowe jak azbest, papa czy wełna mineralna!
 
Dzięki mnogości rodzajów kontenerów, w naszej ofercie znajdzie się pojemnik, jakiego potrzebuje się, by pozbyć się wszystkich problematycznych odpadów. Wystarczy wprowadzić adres w panelu na stronie głównej naszej usługi, aby upewnić się czy odbiór odpadów w danej lokalizacji jest dostępny, a następnie, jaka jest dostępność kontenera o wybranej pojemności. Większość z nich jest podstawiana już w ciągu 24 godzin, dzięki czemu wypożyczenie kontenera jest możliwe nawet w nagłych sytuacjach.

Pamiętaj! Dostępność pojemników w wybranej lokalizacji oraz dokładny obszar objęty działalnością ecoexpress24.pl sprawdzisz u nas na stronie internetowej lub telefonicznie dzwoniąc pod nr. 669 011 011.

Dbamy o wygodę klientów

Wiemy, że remont, prace rozbiórkowe lub sprzątanie mieszkania po starszej osobie są uciążliwe i wymagają ogromnego zaangażowania. Zdajemy sobie sprawę, że naszym klientom zależy na zaoszczędzeniu czasu, dlatego wypożyczenie kontenera jest możliwe przez Internet. Płatność przyjmujemy online, a nasz kierowca może odebrać pełny kontener nawet pod nieobecność zamawiającego.
 
Razem z naszą usługą bycie eko jest proste i wygodne. Przyjmujemy zamówienia przez aplikację online, a opłata za podstawienie kontenera jest podbierana przez bezpieczny system płatności internetowych PayU. Na stronie znajdzie się wszystkie informacje dotyczące prawidłowego przygotowania posesji na kontener na odpady, a także związane z ewentualnym przedłużeniem okresu wynajmu pojemnika. Drogi kliencie jedynie musisz złożyć zamówienie i wypełnić kontener, a odbiór odpadów odbywa się bez Twojego udziału. Co ważne, możemy odbierać również odpady takie jak wełna mineralna, azbest i papa - koszt ich wywozu ustala się indywidualnie.

Podobne wiadomości:

do góry