Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Bądź ekologiczny - zamów kontener na stare meble

Bądź ekologiczny - zamów kontener na stare meble

25 Kwietnia 2019

W polskich miastach oraz w mniejszych miejscowościach często widzi się stare meble podrzucone pod wiaty śmietnikowe, zalegające w bramach kamienic oraz na klatkach schodowych. Problem jest spory, dlatego powinno się mu przeciwdziałać, usuwając stare meble zgodnie z prawem. W tym celu powinno się zamówić kontener na odpady wielkogabarytowe.

Problematyczne gabaryty

Meblościanki pamiętające czasy PRL-u, stare wersalki i zestawy wypoczynkowe po babci, zniszczone meble kuchenne, biurka, z których wyrosły dzieci - to tylko część mebli, które są podrzucane w różne miejsca przez mieszkańców miast i małych miejscowości. Usuwanie podrzucanych odpadów jest kosztowne, dlatego straż miejska i policja nakładają mandaty w wysokości 500 złotych na wszystkie osoby, które zostaną przyłapane na zaśmiecaniu terenów miejskich. Aby uniknąć mandatu i mieszkać na czystym osiedlu, powinno się wyrzucać stare meble do specjalnych pojemników. Kontener na odpady wielkogabarytowe można zamówić w naszej usłudze, gdzie znajdzie się pojemniki o różnych rozmiarach dostępne w ciągu 24 godzin od dokonania płatności.
 
Otrzymujemy coraz więcej zamówień na kontenery na odpady wielkogabarytowe. Coraz więcej Polaków chce szybko i bez problemu pozbyć się mebli po opróżnianiu mieszkania po wcześniejszych lokatorach. Wszystkie niepotrzebne i zniszczone meble wystarczy wyrzucić do kontenera, a my jako ecoexpress24.pl zajmiemy się resztą! Płatność za wypożyczenie kontenera na śmieci odbywa się online przez bezpieczny system płatności PayU, dlatego przelew otrzymujemy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możemy dostarczać kontenery szybciej i odbierać je nawet pod nieobecność klientów w miejscu podstawienia kontenera co pozwala na przywóz i zabranie kontenera bez obecności klienta!

Wypożyczenie kontenera to tylko kilka minut

Aby wypożyczyć kontener na śmieci w ecoexpress24.pl, potrzeba jedynie kilku minut. Użytkownik platformy wybiera lokalizację, do której ma być dostarczony kontener, a następnie wskazuje, jaki rodzaj odpadów chce wyrzucić. Aplikacja określa, jakie pojemniki są dostępne, a także, ile kosztuje każdy kontener na śmieci. Wymiary dostępne w różnych lokalizacjach mogą się od siebie różnić, podobnie jak koszty podstawienia pojemników.
 
Po wybraniu kontenera dokonuje się płatności i przygotowuje się posesję na jego podstawienie. W przypadku mieszkań w bloku pojemnik jest podstawiany na chodniku przed budynkiem lub w innym miejscu, do którego może dojechać samochód z kontenerem. Wypełniony pojemnik jest odbierany po 5 dniach nawet pod nieobecność zamawiającego.

Podobne wiadomości:

do góry