Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Bądź eko - zrób jesienne porządki na swojej posesji!

Bądź eko - zrób jesienne porządki na swojej posesji!

12 Września 2019

Jesień to dobry okres, by pozbyć się zbędnych przedmiotów i śmieci, które po lecie zalegają na posesji oraz w domu. Często odpadów jest bardzo dużo, zwłaszcza gdy w ciepłych miesiącach przeprowadziło się remont lub zmieniło się aranżację ogrodu. Jeżeli masz sporo śmieci do wyrzucenia, zamów kontener na odpady i szybko uprzątnij cały teren wokół domu.

  1. Kiedy warto zamówić kontener na odpady?
  2. Jak zamówić kontener na śmieci bez wychodzenia z domu?
     

Stare meble, deski z rozbiórki altany, grube konary drzew, ziemia, gruz - jest wiele rodzajów odpadów, których wyrzucanie do zwykłych kubłów jest zabronione. W przypadku konieczności pozbycia się tych i podobnych śmieci, niezbędne jest zamówienie kontenera na własną rękę. Sprawdź, jak to zrobić.

Kiedy warto zamówić kontener na odpady?

Kontener na śmieci warto zamówić w każdym przypadku, gdy chce się usunąć z posesji lub domu odpady, których wyrzucanie do pojemników na śmieci komunalne jest zabronione. Kontener powinno się wypożyczyć, gdy usuwa się gruz, ziemię, kamienie, odpady wielkogabarytowe, a także wiele innych problematycznych odpadów. Pojemnik warto wynająć, gdy objętość odpadów wynosi już 1 m3. Najmniejsze worki big-bag na gruz mieszczą taką ilość śmieci. Jeśli potrzebuje się większego kontenera, do wyboru ma się pojemniki o wielkości nawet do 36 m3.
 
Z usługi wypożyczenia kontenera powinno się korzystać, zarówno gdy chce się wyrzucić z posesji odpady standardowe, jak i gdy są to odpady niebezpieczne. W przypadku, gdy na wywóz czekają śmieci takie jak papa, azbest lub wełna mineralna, ważne jest wcześniejsze zgłoszenie tego faktu dostawcy kontenera. Pojemnik zostanie odpowiednio zabezpieczony za pomocą folii, a koszt jego podstawienia będzie ustalony indywidualnie.

Jak zamówić kontener na śmieci bez wychodzenia z domu?

Aby szybko i łatwo zamówić kontener na odpady, można skorzystać z oferty dostępnej na naszej stronie. Umożliwiamy wypożyczenie pojemników na śmieci w niemalże wszystkich województwach, dlatego odpowiada to na potrzeby większości Polaków. Zamówienie składa się po podaniu lokalizacji, do której ma być dostarczony kontener, a także po wskazaniu, jaki rodzaj odpadów czeka na wywiezienie. Nasza firma wskazuje, które kontenery są dostępne w najbliższej okolicy, a także, jaki jest koszt ich wypożyczenia oraz czas oczekiwania na ich podstawienie. Dzięki temu zamawiający może podjąć szybką decyzję, czy prezentowana oferta odpowiada na jego potrzeby. Płatność za wybrany kontener jest pobierana przez system PayU.

do góry