Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Bądź eko - zamów kontener na odpady po remoncie

Bądź eko - zamów kontener na odpady po remoncie

18 Lipca 2019

Przygotowując się do remontu, powinno się pamiętać nie tylko o zakupie niezbędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Równie ważne jest zadbanie o wywóz odpadów, które powstaną podczas prac w mieszkaniu lub domu. Aby pozbyć się ich szybko i zgodnie z prawem, powinno się zamówić kontener na śmieci.

Jakie odpady można wyrzucić do kontenera na śmieci?

Do kontenera na odpady poremontowe można wyrzucić większość śmieci, jakie powstaną podczas malowania ścian, niewielkich wyburzeń, wymiany stolarki okiennej lub drzwiowej, gipsowania i innych prac. Kontener na odpady zmieszane po remoncie nie może być zapełniany jedynie odpadami niebezpiecznymi, jak azbest, papa lub wełna mineralna. Takie śmieci rzadko pojawiają się w przypadku mniejszych remontów, jednak jeżeli ma się nawet ich niewielką ilość, należy zamówić na odpady niebezpieczne odrębny kontener. Śląsk, Mazowsze, Dolny Śląsk i inne regiony objęte są działaniem naszej usługi - ecoexpress24.pl - to obszary, w których bez trudu zamówi się oba rodzaje pojemników na śmieci.
 
W przypadku remontu jednego pomieszczenia z reguły wystarczy zamówić kontener o pojemności 5-7 m3. Jeżeli planuje się remont kilku pomieszczeń lub całego domu, lepszym rozwiązaniem jest zamówienie jednego większego kontenera lub kilku mniejszych. Prace postępują w różnym tempie, dlatego może się zdarzyć, że zapełnienie jednego dużego pojemnika w ciągu 5 dni okaże się niemożliwe.

Jak zamówić kontener na odpady poremontowe?

Aby szybko zamówić kontener na odpady, polecamy skorzystać z oferty naszego serwisu. Udostępniamy wygodną w obsłudze aplikację online, dzięki której zamawianie kontenerów odbywa się przez Internet. Na stronie głównej naszego serwisu podaje się swoją lokalizację, następnie rodzaj odpadów do wywiezienia, a aplikacja wskazuje, jakie pojemniki są dostępne w okolicy. Użytkownik otrzymuje informację o ich wymiarach, czasie oczekiwania na ich podstawienie, a także o kosztach związanych z wypożyczeniem.
Po wybraniu odpowiedniego rozmiaru kontenera dokonuje się płatności za jego dostarczenie we wskazane miejsce. Płatność odbywa się przez system internetowy PayU. Korzystanie z PayU jest w pełni bezpieczne, gdyż wszystkie płatności są szyfrowane, a dane użytkowników są usuwane z serwerów po dokonaniu przelewu.

Wynajem kontenera to rozwiązanie proste, szybkie i wygodne, a także ekologiczne. Dzięki niemu przyczyniasz się do ochrony środowiska w Twojej okolicy. Dołącz do ekonowoczesnych i korzystaj z kontenerów podstawianych przez ecoexpress24.pl!

Podobne wiadomości:

do góry