Aktualności

 • Czas na wiosenne porządki!

  2019-04-29
  Czas na wiosenne porządki!

  Wiosna to czas porządków w domach i ogrodach, dlatego to właśnie w tym okresie pojawia się najwięcej zapytań o kontener na odpady. Śląsk, Dolny Śląsk i inne regiony zmagają się w tym czasie nie tylko z dużym zapotrzebowaniem na pojemniki na śmieci, ale i z wieloma osobami, które chcą pozbyć się odpadów w nielegalny sposób. Sprawdź, kiedy potrzebujesz kontenera na śmieci i jak legalnie usunąć odpady z posesji lub działki.

 • Bądź ekologiczny - zamów kontener na stare meble

  2019-04-25
  Bądź ekologiczny - zamów kontener na stare mebl

  W polskich miastach oraz w mniejszych miejscowościach często widzi się stare meble podrzucone pod wiaty śmietnikowe, zalegające w bramach kamienic oraz na klatkach schodowych. Problem jest spory, dlatego powinno się mu przeciwdziałać, usuwając stare meble zgodnie z prawem. W tym celu powinno się zamówić kontener na odpady wielkogabarytowe.

 • Wynajem kontenerów na odpady online - usługa, która ułatwia każdy remont

  2019-04-19
  Wynajem kontenerów na odpady online - usługa, kt

  Odnawianie łazienki, wymiana mebli w kuchni, wyburzanie ścianki działowej lub inne poważniejsze prace remontowe wiążą się z powstawaniem dużych ilości odpadów. Gruz, stara ceramika, zniszczone meble - każdy z tych odpadów powinien być wywożony w specjalnych kontenerach. Sprawdź, jak wynająć kontener na odpady bez wychodzenia z domu.

 • Sprzątasz zaniedbany ogród? Zamów kontener na odpady i zapomnij o problemie!

  2019-04-16
  Sprzątasz zaniedbany ogród? Zamów kontener na o

  Gdy dni stają się coraz dłuższe, a temperatura rośnie, przychodzi czas na pierwsze prace ogrodowe. Jeżeli ogród jest zaniedbany, jego uprzątnięcie i przygotowanie do kolejnego sezonu wymaga często rozbiórki zniszczonej architektury ogrodowej oraz usunięcia zbędnej ziemi, kamieni itp. Co zrobić z takimi odpadami?

 • Przygotuj ogród na lato z pomocą ecoexpress24.pl

  2019-04-09
  Przygotuj ogród na lato z pomocą ecoexpress24.pl

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna, lecz przed jej rozpoczęciem powinno się przygotować ogród na sezon wypoczynkowy. Uprzątnięcie roślin, liści i starych sadzonek jest dość proste dla osób znających się na ogrodnictwie. Nieco więcej trudności sprawia pozbycie się starych mebli ogrodowych i odpadów, które powstają podczas rozbiórki zniszczonych altan, szop i podobnych zabudowań. Aby szybko i sprawnie poradzić sobie z tym

 • Wynajem kontenera jest tańszy niż myślisz - sprawdź

  2019-03-27
  Wynajem kontenera jest tańszy niż myślisz - spr

  Kontener na odpady jest niezbędny, by pozbyć się wielu problematycznych śmieci. Zabronione jest wyrzucanie do zwykłych pojemników gruzu, ziemi, kamieni, resztek ceramiki lub metalowych rur. Jeżeli planujesz remont, prace rozbiórkowe lub budowlane, sprawdź, ile kosztuje wynajęcie kontenera na śmieci. Cena usługi jest niższa niż myślisz.

 • Podstawienie kontenera a zgoda spółdzielni mieszkaniowej

  2019-03-21
  Podstawienie kontenera a zgoda spółdzielni miesz

  Napisał do nas zaniepokojony pan Mariusz, który remontuje odziedziczone mieszkanie. Jak mogę zutylizować gruz w szybki sposób, skoro spóldzielnia powiedziała mi że mogę czekać nawet 30 dni? Odpowiadamy.

 • Czy wiesz że nieporządek na posesji grozi mandatem?

  2019-03-14
  Czy wiesz że nieporządek na posesji grozi mandat

  Zgodnie z przepisami, właściciel posesji jest zobowiązany do usunięcia z posesji śmieci i utrzymania jej w czystości. Ponadto obowiązkiem jest dokonanie rozbiórki budynków grożących zawaleniem i wywiezienie wszystkich odpadów powstałych w czasie prac rozbiórkowych.

 • Nowe zasady segregacji śmieci - co zmieniło się 1 stycznia 2019?

  2019-03-06
  Nowe zasady segregacji śmieci - co zmieniło się

  Ministerstwo Środowiska wyliczyło, że Polacy marnują rocznie ponad 9 ton żywności, a na oczyszczanie lasów z porzuconych w nich śmieci wydaje się nawet 16 mln złotych. Z tego powodu zmieniają się zasady segregacji odpadów - od 1 stycznia 2019 roku śmieci rozdziela się do 5 różnych pojemników.

 • Musisz pilnie wykonać remont? Sprawdź jak szybko pozbyć się śmieci poremontowych!

  2019-02-28
  Musisz pilnie wykonać remont? Sprawdź jak szybko

  „W moim domu doszło do awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej. Cała łazienka została zalana podczas urlopu i dopiero po kilkunastu dniach dowiedziałem się o usterce. Instalacja wymaga pilnej wymiany, glazura jest zniszczona. Rozpoczynam nieplanowany remont i nie wiem, co zrobić, by szybko pozbyć się odpadów poremontowych.” - napisał do nas pan Marek. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej rozwiązać ten problem.

 • Pozbądź się eternitu z naszą pomocą!

  2019-02-21
  Pozbądź się eternitu z naszą pomocą!

  Eternit jest materiałem o wysokiej szkodliwości dla zdrowia. Nadal znajduje się na dachach wielu budynków, jednak jego usuniecie powinno być priorytetem dla mieszkańców nieruchomości. Dzięki pomocy ecoexpress24.pl pozbędziesz się eternitu szybko i sprawnie.

do góry