Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Aktualności

 • W jaki sposób poradzić sobie z gruzem po budowie domu lub remoncie?

  2018-06-14
  W jaki sposób poradzić sobie z gruzem po budowie

  Planujesz przebudowę domu, skucie starej łazienki lub remont podjazdu? Już wiesz, że prace nieuchronnie pozostawią po sobie ślad w postaci góry gruzu, z którą nie będzie co zrobić? Sprawdź zatem, kto i w jaki sposób może pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

 • Jak pozbyć się śmieci? Tak prosto tylko w EcoExpress24.pl!

  2018-06-08
  Jak pozbyć się śmieci? Tak prosto tylko w EcoEx

  W pierwszym odruchu, kiedy tylko przygotowujemy się do remontu domu czy mieszkania, myślimy o farbach, panelach, płytkach. Potem przychodzi czas na planowanie zakupu odpowiednich urządzeń i mebli. Warto jednak zastanowić się, czy to aby wszystko. Ekipę malarsko-remontową mamy, pomysł mamy. Przystępujemy do działania i... mamy też śmieci. Co z nimi zrobić i jak o nich pomyśleć wcześniej, aby całe mieszkanie albo nasza posesja

 • Już odbieramy odpady budowlane w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu i Katowicach

  2018-05-11
  Już odbieramy odpady budowlane w Dąbrowie Górni

  Niedawno wystartowaliśmy z ecoexpress24.pl a już dodatkowo możemy zapewnić Wam podstawienie kontenera na odpady budowlane oraz poremontowe w Dąbrowie Górniczej, Sossnowcu i Katowicach.  Do platformy odbioru odpadów online dołączają kolejne firmy.  Teraz już możesz zamawiać kontenery na gruz w

 • Wywóz odpadów budowlanych dostępny na iOS

  2018-05-10
  Wywóz odpadów budowlanych dostępny na iOS

  Czy już wiesz, że platforma ecoexpress24.pl zrzeszająca najlepsze firmy zajmujące się odbiorem odpadów budowlanych dostępna jest też na iOS? Skorzystaj z funkcjonalności własnej przeglądarki na urządzeniu z iOS.

 • Planujesz duży remont? Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

  2018-03-30
  Planujesz duży remont? Z nami zaoszczędzisz czas

  Już dziś zaplanuj swoje oszczędności i zamów kontener na odpady budowlane za pośrednictwem serwisu ecoekspress24.pl. Tylko u nas zamówisz kontener na gruz online, zapłacisz przez internet i bezzwłocznie otrzymasz SMS z powiadomieniem o dacie jego podstawienia. Napełnisz kontener odpadami budowlanymi i będziesz mógł zgłosić gotowość jego odbioru.

do góry