Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Zaplanuj zimowy remont z głową - pamiętaj o wywozie odpadów!

Zaplanuj zimowy remont z głową - pamiętaj o wywozie odpadów!

21 Stycznia 2020

Remonty najczęściej wykonuje się wiosną i latem, jednak nie ma przeszkód, by odnowić mieszkanie lub dom zimą. Wystarczy tylko dobrze przygotować się do prac remontowych, a wszystkie zadania wykona się szybko i sprawnie. Jeśli planujesz odświeżyć mieszkanie zimą, sprawdź, gdzie wynająć kontener na odpady pobudowlane.
 

  1. Wynajem kontenerów online coraz częściej wybierany
  2. Atrakcyjne ceny i przejrzyste zasady wynajmu

Remont w styczniu i lutym jest nieco utrudniony przez pogodę, jednak większość prac wewnątrz budynków można wykonać szybko i sprawnie, nawet gdy możliwość wietrzenia pomieszczeń jest ograniczona. Wystarczy rozsądnie zaplanować wszystkie prace, a zimą odświeży się każdy pokój, kuchnię lub łazienkę. Jednocześnie warto pamiętać o wynajęciu kontenera, by bez trudu posprzątać po remoncie. Gdzie szukać kontenera na odpady?

Wynajem kontenerów online coraz częściej wybierany

Kontenery na odpady pobudowlane i poremontowe są podstawiane przez wiele firm, jednak w większości z nich czas oczekiwania na wykonanie usługi jest długi. Często na wolny kontener czeka się nawet tydzień lub dłużej, podczas gdy pojemnik jest potrzebny najszybciej jak to możliwe. W okresie zimowym zainteresowaniem kontenerami na śmieci poremontowe i pobudowlane jest niższe, dlatego jest to znakomity czas na wykonanie remontu.
 
Jeśli zamawia się kontener na śmieci poremontowe w miesiącach zimowych, warto zainteresować się ofertą wypożyczenia pojemników na śmieci online. Za pośrednictwem naszej platformy wynajmie się pojemnik o wielkości od 1 do nawet 36 m3. Dzięki temu bez trudu znajdzie się odpowiedni kontener na śmieci, bez względu na to, jak duży remont się zaplanowało.

Atrakcyjne ceny i przejrzyste zasady wynajmu

U nas w ecoexpress24 na wszystkich klientów czekają przejrzyste zasady wynajmu kontenerów i ceny znacznie atrakcyjniejsze niż w konkurencyjnych firmach. Usługi są wykonywane jednocześnie na wysokim poziomie, a czas oczekiwania na podstawienie większości pojemników nie przekracza 24 godzin. Dzięki temu pusty kontener można zamówić w dowolnej chwili, nawet gdy wcześniej się o tym zapomniało.
 
Platforma umożliwia wynajęcie kontenera bez wychodzenia z domu. Wystarczy zalogować się na stronie, wybrać rodzaj odpadów do wywiezienia, a następnie podać swoją lokalizację. Na podstawie tych informacji platforma wskaże, jakie rodzaje pojemników można zamówić i ile zapłaci się za każdy z nich. Po wyborze odpowiedniego kontenera, płatności za usługę dokonuje się przez system PayU, co przyśpiesza transakcję i gwarantuje jej bezpieczeństwo.

Podobne wiadomości:

do góry