Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Wynajem kontenerów na odpady online - usługa, która ułatwia każdy remont

Wynajem kontenerów na odpady online - usługa, która ułatwia każdy remont

19 Kwietnia 2019

Odnawianie łazienki, wymiana mebli w kuchni, wyburzanie ścianki działowej lub inne poważniejsze prace remontowe wiążą się z powstawaniem dużych ilości odpadów. Gruz, stara ceramika, zniszczone meble - każdy z tych odpadów powinien być wywożony w specjalnych kontenerach. Sprawdź, jak wynająć kontener na odpady bez wychodzenia z domu.

Kontenery na wynajem przez Internet - jak to działa?

Wynajem kontenera na odpady online jest możliwy, dzięki naszej innowacyjnej platformie. Prosta w obsłudze aplikacja działa w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce, dlatego korzystać z niej mogą mieszkańcy większości województw nie tylko w dużych miastach, ale i w mniejszych miejscowościach. Aby zamówić kontener na śmieci, powinno się założyć konto na naszej stronie, a następnie wskazać swoją lokalizację. Kolejnym krokiem jest wybór rodzaju odpadów, które chce się wyrzucić. Dostarczamy kontenery na gruz czysty i zmieszany, odpady mix, a także na śmieci wielkogabarytowe. Jeżeli chce się wyrzucić niewielką ilość śmieci, można zamówić worek big-bag o pojemności 1m3.
 
Wybierając rozmiar kontenera, otrzymuje się informacje o kosztach jego wynajęcia oraz o przewidywanym czasie oczekiwania na jego podstawienie. Płatność za podstawienie pojemnika jest pobierana z góry, poprzez bezpieczny system PayU. Opłata jest niezmienna, a zapełniony kontener jest odbierany po upływie 5 dni. Jeżeli potrzebuje się pojemnika na odpady na dłuższy okres, możliwe jest przedłużenia okresu wypożyczenia o 4 dni po uiszczeniu dodatkowej opłaty.

Jak zamówić kontener? Poznaj typy kontenerów na odpady

W naszej platformie dostępnych jest pięć podstawowych typów kontenerów na odpady. Pierwszym z nich jest kontener na gruz czysty, do którego wrzuca się gruz betonowy i ceglany z domieszką dachówek, gleby, murów, tynków i kamieni. Kontener na gruz zmieszany jest przeznaczony na gruz czysty oraz na ograniczoną ilość folii, płyt karton-gips, profili metalowych, butelek szklanych i PET oraz złomu. Odpady poremontowe i pobudowlane wyrzuca się do odrębnego pojemnika, gdyż jest w nich zbyt duża domieszka ceramiki i innych śmieci, które składuje się odrębnie od gruzu.

Kontener na odpady wielkogabarytowe jest przeznaczony do wyrzucania starych mebli drewnianych, tapicerowanych i ze sklejki, a także pozostałych gabarytów. Natomiast usługa podstawienia kontenera na odpady MIX jest przeznaczona dla osób, które mają do wyrzucenia dużo śmieci różnego rodzaju, na przykład po opróżnianiu mieszkania po babci przed kapitalnym remontem.

Podobne wiadomości:

do góry