Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Worki big-bag niezastąpione przy niewielkich remontach

Worki big-bag niezastąpione przy niewielkich remontach

2 Grudnia 2019

Skuwanie niewielkiej ilości glazury, burzenie fragmentu ścianki działowej lub inny szybki remont wiąże się z powstaniem odpadów, których nie można wyrzucić do zwykłego pojemnika na śmieci. Aby pozbyć się ich szybko i bez żadnych problemów, można skorzystać z worków big-bag. Co to takiego i w jaki sposób je zamówić?

  1. Worki big-bag - niewielkie kontenery na odpady poremontowe
  2. Jak zamówić worek big-bag?

Dzięki workom big-bag przeprowadzenie niewielkich prac remontowych staje się łatwiejsze, podobnie jak usunięcie śmieci, które powstają w trakcie remontu. Worki mają nieduże rozmiary, co sprawia, że zajmują mało miejsca na posesji, a zamawiający płaci jedynie za tyle odpadów, ile faktycznie wyrzucił. Znika konieczność zamawiania dużego kontenera, a wywóz śmieci odbywa się w dogodnym terminie. Dowiedz się więcej o workach big-bag.

Worki big-bag - niewielkie kontenery na odpady poremontowe

Worki big-bag to w rzeczywistości niewielkie kontenery, w których mieści się około 1 m3 odpadów. Worek posiada uchwyty, dzięki którym można zawiesić go w odpowiednim miejscu. Uchwyty ułatwiają również wypełnienie pojemnika zgodnie z zasadami stosowanymi przez firmę odbierającą odpady.
 
Do worków big-bag wyrzuca się głównie gruz, zarówno czysty, jak i zmieszany, a także różne odpady poremontowe. Pojemnik tego typu może przydać się w trakcie wymiany glazury w kuchni lub małej łazience, jak również w trakcie wyburzania krótkiej ścianki działowej lub innych prostych remontów. Dzięki niemu wszystkie problematyczne odpady zostaną szybko i sprawnie wywiezione zgodnie z prawem i zostanie prawidłowo zutylizowany. Żaden ze śmieci nie zanieczyści środowiska naturalnego.

Jak zamówić worek big-bag?

Korzystanie z worków big-bag jest możliwe, zarówno gdy posiada się własny pojemnik, jak i gdy zamówi się go wraz z usługą wywożenia odpadów. Własny worek wypełnia się zgodnie z zasadami ustalonymi przez firmę, która ma go odebrać. Ważne jest nie tylko wypełnienie kontenera odpowiednim rodzajem odpadów, ale również do określonej wysokości. Jeżeli worek big-bag będzie przepełniony, przed jego odebraniem konieczne będzie usunięcie części odpadów. Ich wywóz będzie możliwy w innym kontenerze.
 
Worek big-bag można zamówić również na naszej platformie. Worek zostanie dostarczony i odebrany w umówionym terminie. Jeżeli wcześniej kupiło się własny worek, możemy go odebrać, jednak konieczne może być 3-dniowe oczekiwanie na wywóz odpadów, nawet gdy kontener lub worek jest już wypełniony i przygotowany do odbioru.

Podobne wiadomości:

do góry