Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Usługi online coraz popularniejsze - przez Internet zamówisz nawet kontener

Usługi online coraz popularniejsze - przez Internet zamówisz nawet kontener

11 Marca 2020

Korzystanie z różnych usług przez Internet jest coraz powszechniejsze. Dzięki licznym platformom, gromadzącym usługodawców i pośredniczącym w zamawianiu, znacznie łatwiej jest znaleźć atrakcyjną ofertę dla siebie. Dotyczy to między innymi zamawiania kontenerów na odpady. Dzięki naszej firmie pojemnik na śmieci po remoncie lub gabaryty zamówi się bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jakie to proste!

  1. Platforma dostępna przez całą dobę
  2. Jak zamówić kontener przez Internet?

Wyrzucanie gruzu, gabarytów, odpadów poremontowych lub niebezpiecznych do zwykłych kubłów na śmieci jest zabronione. Za takie zachowanie można otrzymać mandat w wysokości 500 złotych lub więcej. Aby zgodnie z prawem pozbyć się tych i podobnych odpadów, powinno się wynająć kontener na śmieci. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z usługi wypożyczania kontenerów przez Internet.

Platforma dostępna przez całą dobę

Wypożyczenie kontenera na śmieci przez Internet jest możliwe o dowolnej porze. Platforma ecoexpress24 jest dostępna przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu kontener zamawia się szybko i łatwo bez wychodzenia z domu oraz dzwonienia do kolejnych firm. Takie rozwiązanie ułatwia przeprowadzenie remontu, uprzątnięcie mieszkania po babci lub wykonanie prac porządkowych wokół domu.

Większość kontenerów na wynajem na Śląsku, Mazowszu, w Małopolsce lub na Podkarpaciu jest dostępnych w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Pojemniki są podstawiane bezpośrednio pod wskazany adres, a ich odbiór następuje po upływie 5 dni. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, możliwe jest przedłużenie okresu najmu kontenera o kolejne dni, aż do jego zapełnienia i usunięcia wszystkich odpadów. Dodatkowo bez trudu zamówi się kolejny kontener za pośrednictwem platformy, jeśli wynajęty kontener okaże się za mały lub gdy ma się inny rodzaj odpadów do wyrzucenia.

Jak zamówić kontener przez Internet?

Zamawianie kontenerów na opady na naszej platformie rozpoczyna się od podania lokalizacji, do której ma być dostarczony kontener. Następnie podaje się rodzaj odpadów, które mają być wywiezione. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie dostępnych kontenerów w okolicy - na stronie wyświetlą się ich rozmiary, ceny oraz czas oczekiwania na podstawienie. Spośród dostępnych pojemników wybiera się jeden i dokonuje się płatności za jego wypożyczenie. Płatność odbywa się online, za pośrednictwem sytemu PayU, co gwarantuje jej natychmiastowe księgowanie. Dzięki temu wszystkie formalności są dopełniane przez Internet, a kontener jest podstawiany szybciej.

Podobne wiadomości:

do góry