Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Skuwasz tynki? Pamiętaj o zamówieniu kontenera

Skuwasz tynki? Pamiętaj o zamówieniu kontenera

25 Listopada 2019

W starych domach i blokach z wielkiej płyty tynki położone na ścianach cechują się niską jakością. Często są wykonane ze słabych mieszanek, a ich powierzchnia jest nierówna i mało estetyczna. Dodatkowo wiele osób skarży się, że tynk odpada ze ścian w czasie wiercenia, wieszania szafek, a nawet na skutek delikatnego uderzenia. Jeśli planujesz skuć tynki w swoim mieszkaniu, pamiętaj o kontenerze, do którego wyrzucisz powstały gruz.

  1. Skuwanie tynków - czasochłonna i brudna praca
  2. Jak zamówić kontener na tynk?

 
Przed rozpoczęciem skuwania tynków wskazane jest zamówienie kontenera, do którego wyrzuci się wszystkie odpady poremontowe. Tynk jest ciężki, a jego wyrzucanie do zsypów komunalnych lub pojemników na odpady zmieszane zabronione. Aby uniknąć kłopotów z usunięciem problematycznych śmieci, warto wtedy skorzystać z naszej oferty wynajmu kontenerów.

Skuwanie tynków - czasochłonna i brudna praca

Skuwanie tynków jest pracą, która zajmuje nawet kilka dni. Podczas usuwania tynku powstaje sporo odpadów, które najlepiej jest wyrzucać od razu, by szybciej przygotować lokum do dalszych prac remontowych. Tynk z jednego pomieszczenia waży nawet kilkaset kilogramów, co sprawia, że jego usuwanie jest ciężką i czasochłonna pracą. Aby jej wykonanie było łatwiejsze, warto jak najszybciej zamówić kontener na śmieci. Dzięki temu tynki zostaną szybko i bezproblemowo usunięte.

Jak zamówić kontener na tynk?

Kontener na śmieci poremontowe można zamówić na stronie głównej naszego serwisu podając adres dostawy. Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na czasie i oszczędnościach finansowych. Platforma jest dostępna przez całą dobę, a oferowane za jej pośrednictwem pojemniki na odpady są dostarczane do zamawiających nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia i dokonania płatności. Płatność za kontener odbywa się przez system PayU, dzięki czemu księguje się w czasie rzeczywistym i trafia na konto naszego serwisu znacznie szybciej niż w przypadku klasycznego przelewu bankowego.
 
Zamawiając kontener na tynk, powinno się pamiętać, że skute tynki wyrzuca się do pojemników na gruz czysty lub zmieszany. Zabronione jest wyrzucanie ich do kontenerów na gabaryty lub odpady specjalne, na przykład azbest, wełnę mineralną lub papę. Stosowanie się do tej zasady jest wyjątkowo ważne, gdyż w przeciwnym razie odbierając kontener możemy odmówić jego odebrania. W takiej sytuacji konieczne jest opróżnienie pojemnika i jego ponowne wypełnienie deklarowanym rodzajem odpadów lub dokonanie dopłaty za odbiór innego typu śmieci.

Podobne wiadomości:

do góry