Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Nie zanieczyszczaj środowiska! Bądź #econowoczesny razem z nami!

Nie zanieczyszczaj środowiska! Bądź #econowoczesny razem z nami!

10 Stycznia 2019

Ekologia już dawno przestała być postrzegana jako fanaberia niewielkiej części społeczeństwa. Coraz głośniej mówi się o potrzebie dbania o planetę, dlatego Polacy popierają działania na rzecz ochrony środowiska. Wielu z nich wprowadza ekologiczne nawyki do codziennego życia, między innymi stara się dbać o wywóz odpadów w sposób zgodny z prawem.

Ekologiczne postawy coraz powszechniejsze

Zmiany klimatu, smog, brak zieleni w miastach, a także tony śmieci, zalegające w niegdyś czystych lasach, sprawiają, że Polacy coraz częściej mówią o ekologii. Dbałość o środowisko naturalne staje się powszechniejsza, gdyż zwiększa się świadomość ryzyka związanego z degradacją gleb, wód i powietrza. Polacy chętniej segregują śmieci, szukają alternatywy dla niskiej jakości opału, a także piętnują osoby, które zanieczyszczają środowisko. Aby dołączyć do proekologicznej części społeczeństwa, powinno się pamiętać o usuwaniu wszystkich odpadów w sposób legalny i wygodny. Pomagamy w tym oferując wynajem kontenerów. Cena pojemników jest niewysoka, co zachęca do zamawiania kontenerów prosto pod wskazany adres.

Obecnie większość Polaków zamawia kontenery na gruz i inne odpady w przypadku remontów, a także chętnie korzysta z kontenerów na gabaryty, gdy chce wymienić wyposażenie mieszkania lub domu. Kontener na śmieci to coraz częstszy widok zarówno na prywatnych posesjach, jak i w pobliżu bloków w miastach. Obecnie przyjmujemy zamówienia na pojemniki i worki big-bag z ponad kilkudziesięciu lokalizacji w całym kraju. Zapotrzebowanie na nasze usługi stale rośnie, a każdego dnia otrzymujemy setki zapytań o wynajem kontenera na gruz lub wywóz śmieci innego typu. Ekologiczne postawy są wśród Polaków coraz częstsze. Wywożenie śmieci do lasu lub na dzikie wysypiska przestało być akceptowane nawet w małych społecznościach.

Ekonowoczesność to wygoda

Dzięki naszej usłudze, wynajem kontenera jest prosty i wygodny. Pojemnik zamawia się przez Internet za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji, w której wybiera się wielkość kontenera, a także sprawdza się jego dostępność w określonym terminie. Większość pojemników jest dostępnych w ciągu 24 godzin, jednak w niektórych okresach na wybrany kontener czeka się nieco dłużej. Płatności za usługę dokonuje się przez PayU, a kontener jest podstawiany na 5 dni. Po ich upływie odbieramy odpady, nawet gdy zamawiający nie może być obecny w tym momencie - wystarczy, że umożliwi wjazd na posesję, a śmieci zostaną zabrane.

Podobne wiadomości:

do góry