Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Musisz pilnie wykonać remont? Sprawdź jak szybko pozbyć się śmieci poremontowych!

Musisz pilnie wykonać remont? Sprawdź jak szybko pozbyć się śmieci poremontowych!

28 Lutego 2019

„W moim domu doszło do awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej. Cała łazienka została zalana podczas urlopu i dopiero po kilkunastu dniach dowiedziałem się o usterce. Instalacja wymaga pilnej wymiany, glazura jest zniszczona. Rozpoczynam nieplanowany remont i nie wiem, co zrobić, by szybko pozbyć się odpadów poremontowych.” - napisał do nas pan Marek. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej rozwiązać ten problem.

Kontener nawet w 5 godzin z ecoexpress24.pl

Wielu naszych klientów znalazło się w podobnej sytuacji jak pan Marek. Na naszej platformie możliwe jest zamówienie kontenera na odpady w ciągu kilku minut a nawet chwil, czas oczekiwania na podstawienie pojemnika wynosi do 24 godzin. W niektórych lokalizacjach kontenery podstawiamy nawet do 5 godzin od złożenia zamówienia, dlatego w pełni odpowiadamy na potrzeby klientów, którzy potrzebują pojemnika na odpady pobudowlane jak najszybciej.
 
Szybkie wypożyczenie kontenera na odpady jest możliwe, dzięki nowoczesnej platformie internetowej i wykorzystaniu systemu płatności online. W naszej aplikacji podaje się lokalizację i rodzaj potrzebnego pojemnika, a następnie wybiera się kontener o rozmiarze od 1m3 do nawet 36 m3. Przy każdym rodzaju kontenerów podana jest cena za ich wynajęcie oraz czas oczekiwania na podstawienie, dlatego nasi klienci z góry wiedzą, ile zapłacą i jak długo będą czekać na wykonanie usługi. Kontener podstawiamy na 5 dni, lecz w razie potrzeby możliwe jest odpłatne przedłużenie okresu najmu po wcześniejszym zgłoszeniu. Opłaty za wypożyczenie są regulowane przez PayU, co sprawia, że księguje się je w czasie rzeczywistym. Dodatkowo podczas odbierania kontenera zamawiający może być nieobecny, gdyż płatność została już uregulowana.

Cena kontenera na śmieci - od czego zależy?

Cena wynajmu kontenera na śmieci różni się w zależności od lokalizacji i wybranego rodzaju odpadów. Kontener na odpady zmieszane o pojemności 5 m3 kosztuje na warszawskim Ursynowie około 300 złotych, podczas gdy za taki sam pojemnik na czysty gruz zapłaci się kilkadziesiąt złotych mniej. Zachęcamy naszych klientów do segregowania odpadów. Oferujemy niższe ceny wywozu śmieci, jeżeli zamawiający deklaruje, że w pojemniku znajdzie się wyłącznie czysty gruz. W przypadku remontu łazienki dobrym wyborem jest kontener na odpady pobudowlane i poremontowe, do którego pan Marek wrzuci uszkodzone elementy instancji wodno-kanalizacyjnej, glazurę oraz inne śmieci.

Podobne wiadomości:

do góry