Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Kontenery na gruz coraz chętniej zamawiane

Kontenery na gruz coraz chętniej zamawiane

11 Lipca 2019

Polacy coraz częściej prezentują postawy ekologiczne, dlatego zamawianie kontenerów na odpady budowlane, poremontowe i wielkogabarytowe stało się popularne. Wynajem pojemników na odpady sprawia, że mieszkańcy różnych regionów dbają o czystość w swojej okolicy oraz stan przyrody w całym kraju. Dodatkowo korzystanie z usług wyspecjalizowanych firm jest wygodne, dlatego Polacy coraz częściej decydują się na wynajem kontenera na gruz lub inne odpady.

Wypożyczanie kontenerów jest ekologiczne i wygodne

Wynajem kontenera na śmieci jest rozwiązaniem, które interesuje coraz więcej osób. Dzięki wypożyczeniu pojemnika można szybko i bez trudu pozbyć się gruzu, gabarytów i wielu innych odpadów, których wyrzucanie do zwykłych pojemników jest zabronione. Próba wyrzucania śmieci do lasu lub na tereny zielone może zakończyć się nałożeniem wysokiego mandatu. Ponadto zaśmiecanie środowiska spotyka się z coraz większym potępieniem społecznym, dlatego do zamawiania kontenerów na gruz i inne śmieci przekonali się nawet najwięksi sceptycy. Koszt wypożyczenia kontenera jest niższy niż wysokość mandatu za zaśmiecanie środowiska, podobnie jak kara za spalanie odpadów. Z tego powodu znacznie wygodniejsze, szybsze i tańsze jest zamówienie pojemnika prosto na posesję. Wywóz odpadów zgodnie z prawem jest opcją, z której warto skorzystać podczas każdego remontu.

Wynajem kontenerów popularny głównie w czasie lata

Większość Polaków decyduje się na remont w okresie letnim, gdy pogoda dopisuje i umożliwia szybsze zakończenie prac. Z tego powodu zainteresowanie wynajmem kontenerów w czasie lata jest najwyższe, choć zamawianie pojemników na problematyczne śmieci jest popularne przez cały rok.
W okresie od czerwca do września obserwujemy wzrost liczby zamawianych kontenerów na gruz i inne odpady. Zamawiają je zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które wykonują remonty i prace budowlane. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji każdą osobę, które latem chce zamówić kontener. Śląsk, Mazowsze, Podkarpacie i inne regiony w Polsce są objęte naszym działaniem, dlatego mogą do nas zgłosić się niemalże wszyscy mieszkańcy kraju.
 
Nasza aplikacja ecoexpress24.pl zajmuje się wywozem odpadów poremontowych i pobudowlanych, gruzu czystego i zmieszanego. Oferuje wynajem kontenerów na różnego rodzaju odpady w niemalże wszystkich województwach. Kontenery są oferowane w rozmiarach od 1m3 do nawet 36 m3 w zależności od regionu i aktualnej dostępności. Wynajem odbywa się przez naszą aplikację https://www.ecoexpress24.pl/.

Podobne wiadomości:

do góry