Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Jak zamówić kontener na śmieci online? To prostsze niż myślisz!

Jak zamówić kontener na śmieci online? To prostsze niż myślisz!

27 Grudnia 2018

„Przeprowadzam duży remont w mieszkaniu po rodzicach. Chcę wyrzucić wszystkie stare meble, skuć zniszczoną glazurę oraz wyburzyć jedną ze ścian działowych. Dowiedziałem się, że nie wolno mi wyrzucić wymieniowych śmieci do pojemników na odpady komunalne. Poinformowano mnie w gminie, że moim obowiązkiem jest zamówienie kontenera na odpady. Gdzie i jak mogę go zamówić?” - pyta pan Marek z Bielska Białej.

Wynajem kontenerów na odpady na Śląsku - gdzie jest możliwy?

Osoby, które potrzebują kontenera na odpady, znajdą go w naszej aplikacji ecoexpress24.pl. Działamy na całym Śląsku, zarówno na terenie GOP, jak i poza nim. Nasza oferta kontenerów jest bogata, dlatego klienci wybierają zarówno spośród dużych, jak i małych pojemników na odpady po remoncie. Odbieramy wszystkie odpady, których chce pozbyć się pan Marek z mieszkania po rodzicach - tłumaczymy.

Jak zamówić kontener na śmieci online?

W naszej aplikacji jest to proste i szybkie. Aplikacja udostępniona dla klientów pozwala sprawdzić w kilka sekund, jakie pojemniki są dostępne w danej lokalizacji. Pan Marek może wybrać dowolny kontener lub worek big-bag. W ofercie znajdują się kontenery na śmieci o pojemności od 1 m3 do 36 m3. Zamawiający wskazuje, jakie odpady chce wyrzucić i poznaje cenę ich odbioru. Po wybraniu kontenera dokonuje się płatności za jego podstawienie przez wygodny system PayU. - Większość naszych kontenerów jest dostępna w ciągu 24 godzin, jednak przed złożeniem zamówienia zalecamy sprawdzić, ile czeka się na wybrany pojemnik. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przygotowania posesji, na której ma stanąć kontener na śmieci. Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jak zamówić kontener na śmieci online.

Segregowanie odpadów się opłaca!

Robimy wszystko, aby być marką ekologiczną, dlatego premiujemy postawy związane z dbałością o środowisko. Zachęcamy do zamawiania kontenerów na czysty gruz i inne odpady segregowane. Dzięki takim zabiegom Pan Marek zapłaci mniej za wywóz śmieci, jeżeli wyrzuci gruz z wyburzonej ściany działowej osobno. Segregowanie odpadów do odpowiednich pojemników opłaca się bez względu na to, czy zamawia się kontener na śmieci po remoncie, czy wyrzuca się zwykłe odpady, które powstają na co dzień w gospodarstwach domowych. Wywóz odpadów poremontowych i rozbiórkowych w ecoexpress24.pl obejmuje możliwość zamówienia odbioru papy, wełny mineralnej oraz azbestu. Są to odpady niebezpieczne, dlatego ich wywóz jest objęty indywidualną wyceną. Jednakże zamawianie każdego kontenera na śmieci online jest możliwe. 

Podobne wiadomości:

do góry