Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Dbaj o planetę razem z nami!

Dbaj o planetę razem z nami!

21 Listopada 2019

Ekologia jest coraz ważniejsza dla większości społeczeństwa krajów rozwiniętych. Coraz większa świadomość na temat zagrożeń związanych z niekontrolowanym wytwarzaniem i wyrzucaniem odpadów sprawia, że odpady są częściej segregowane i przetwarzane. Jeśli chcesz przyczynić się do ratowania planety, pamiętaj o wyrzucaniu problematycznych odpadów do kontenerów oferowanych przez nasz system.

  1. Dlaczego warto zamówić kontener na śmieci?
  2. Postaw na ekologię i nowoczesność

Platforma ecoexpress24.pl powstała w odpowiedzi na potrzeby współczesnego społeczeństwa. Dzięki niej łączy się dbałość o środowisko i ekologiczną postawę z możliwością szybkiego i łatwego zamówienia kontenera na problematyczne śmieci. Poznaj zalety korzystania z usługi wynajmu kontenerów.

Dlaczego warto zamówić kontener na śmieci?

Wypożyczenie kontenera na śmieci za pośrednictwem naszej platformy zajmuje jedynie kilka minut, nawet osobom, które decydują się na takie rozwiązanie po raz pierwszy. Aby zamówić kontener na określony rodzaj odpadów, wystarczy wybrać typ śmieci do wyrzucenia, czas oczekiwania na jego podstawienie oraz lokalizację, do której ma być przywieziony. Wszystkie zasady najmu kontenerów są proste i przejrzyste, dlatego bez trudu znajdzie się pojemnik, jakiego się potrzebuje w danej sytuacji.
 
Zamawiając pojemnik na gruz, odpady poremontowe lub gabaryty, ma się możliwość łatwego usunięcia z posesji lub mieszkania wszystkich odpadów, których nie można wyrzucić do pojemnika na zwykłe odpady zmieszane. Śmieci są wywożone przez ecoexpress24 po upływie 5 dni, dlatego ma się sporo czasu, by wypełnić pojemnik i przygotować go do wywozu śmieci.

Postaw na ekologię i nowoczesność

Korzystanie z kontenerów oferowanych przez naszą usługę jest proste i niedrogie. Wystarczy zalogować się na stronie, a następnie za jej pośrednictwem zamówić kontener o wybranym rozmiarze. Wszystkie pojemniki są dostępne w atrakcyjnych cenach, a czas oczekiwania na ich podstawienie jest krótki.


Dzięki temu łączy się dbałość o środowisko z nowoczesną technologią.

Zamawianie kontenerów online zajmuje tylko kilka minut, gdyż płatność jest realizowana za pośrednictwem systemu PayU. Jest to bezpieczny i wygodny sposób płacenia za usługę, który sprawia, że przelew jest księgowany o odbiorcy w czasie rzeczywistym. Takie rozwiązanie przyśpiesza realizację zlecenia i sprawia, że rzadziej dochodzi do błędów w przelewach, które mają miejsce w przypadku przesyłania płatności za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego.

do góry