Strona główna/Odpady/Wełna mineralna

Zapytanie o wywóz odpadów - Wełna Mineralna

Usługi wywozu Wełny Mineralnej są wyceniane indywidualnie.
Wypełnij poniższy formularz, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.

* pola wymagane
Administratorem danych osobowych podanych za pośrednictwem powyższego formularza jest Właściciel Serwisu Ecoexpress24.pl. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe.

Osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: dane_osobowe@ecoexpress24.pl. Twoje dane przetwarzane są w celu: - komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość - przesyłając do nas swoją wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie w tym celu podanych danych. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy przed jej wycofaniem. W zależności od treści Twojej wiadomości, podstawą przetwarzania Twoich danych może być również podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy; - związanym z potencjalną możliwością dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej (podstawą prawną ich przetwarzania jest w takim wypadku uzasadniony interes administratora).

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do czasu zakończenia komunikacji z Tobą, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej w związku z potencjalnymi roszczeniami, przez okres przedawnienia takich roszczeń. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia swoich danych osobowych, dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii, żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być: - dostawcy usług zaopatrujących administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne umożliwiające udzielenie odpowiedzi oraz zarządzanie organizacją administratora (w szczególności dostawcom usług teleinformatycznych, firmom kurierskim i pocztowym), - dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierających administratora w dochodzeniu należnych roszczeń (w szczególności kancelariom prawnym), w tym, w ramach powyższych czynności, także spółki z grupy kapitałowej administratora, tj. Alba Group. Właścicielem serwisu jest ALBA Południe Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (ul. Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza).
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

 

Wywóz wełny mineralnej i zagospodarowanie

Jest to jedno z częstszych pytań do naszych konsultantów ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie rynku. Wełna mineralna to jeden z najbardziej popularnych materiałów izolacyjnych używanych w budownictwie. Wełnę mineralną cechuje znakomita izolacyjność termiczna i akustyczna, wodoodporność, sprężystość oraz trwałość. Okazuje się jednak, że jest bardzo problematyczna w zagospodarowaniu, bo jej średni czas użytkowania wynosi około 50 lat ale przy remontach domów lub też przy ich budowie powstają duże ilości odpadów oraz nie można ich samodzielnie składować lub wyrzucać. Jest to niezgodne z polskim i unijnym prawem, dlatego jedyną alternatywą jest skorzystanie z usługi wywozu wełny mineralnej przez platformę ecoexpress24.pl

Oferujemy bezpieczny wywóz wełny mineralnej.

Na Twoje zapytanie przygotujemy indywidualną wycenę podstawienia kontenerów na wełnę mineralną. Możemy również tylko odbierać i zagospodarować Twoje odpady z wełny mineralnej.

Odbierzemy od Ciebie każde ilości odpadów a Ty masz gwarancję, że utylizacja wełny mineralnej będzie przeprowadzona zgodnie z przepisami. 

Wełna mineralna jest traktowana jako odpad specjalny. Nigdy nie można pozbywać sie wełny do wspólnych pojemników.

do góry