Strona główna/Odpady/Wełna mineralna

Wełna mineralna

Co możesz wrzucić do kontenera na wełnę mineralną lub Big-Baga na wełnę mineralną?

  • wełna mineralna

Czego nie możesz wrzucać do kontenerów na WEŁNĘ MINERALNĄ?

  • Żadnych innych odpadów.

Wywóz wełny mineralnej i zagospodarowanie

Jest to jedno z częstszych pytań do naszych konsultantów ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie rynku. Wełna mineralna to jeden z najbardziej popularnych materiałów izolacyjnych używanych w budownictwie. Wełnę mineralną cechuje znakomita izolacyjność termiczna i akustyczna, wodoodporność, sprężystość oraz trwałość. Okazuje się jednak, że jest bardzo problematyczna w zagospodarowaniu, bo jej średni czas użytkowania wynosi około 50 lat ale przy remontach domów lub też przy ich budowie powstają duże ilości odpadów oraz nie można ich samodzielnie składować lub wyrzucać. Jest to niezgodne z polskim i unijnym prawem, dlatego jedyną alternatywą jest skorzystanie z usługi wywozu wełny mineralnej przez platformę ecoexpress24.pl

Oferujemy bezpieczny wywóz wełny mineralnej.

Na Twoje zapytanie przygotujemy indywidualną wycenę podstawienia kontenerów na wełnę mineralną. Możemy również tylko odbierać i zagospodarować Twoje odpady z wełny mineralnej.

Odbierzemy od Ciebie każde ilości odpadów a Ty masz gwarancję, że utylizacja wełny mineralnej będzie przeprowadzona zgodnie z przepisami. 

Wełna mineralna jest traktowana jako odpad specjalny. Nigdy nie można pozbywać sie wełny do wspólnych pojemników.

 

Usługa wywozu i zagospodarowaniaWEŁNY MINERALNEJ wyceniana jest na zapytanie.
Wełna - zapytanie

Wełna mineralna

Wycena wełna mineralna odbiór i zagospodarowanie

do góry