Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Suwałki

Wywóz gruzu i innych odpadów w Suwałkach

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę,następnie wybierz rodzaj odpadów.

Suwałki są położone w województwie podlaskim, nad rzeką Czarna Hańcza. Stanowią siedzibę władz powiatu suwalskiego. Jest centrum kulturalnym Suwalszczyzny.

Suwałki mają powierzchnię 6524 ha i około 70 tysięcy mieszkańców. Są drugim co do wielkości miastem w województwie podlaskim. Są jednym z najzimniejszych miast w Polsce. Nazywane są nawet ,,Polskim Biegunem Zimna.”

Najciekawsze zabytki w Suwałkach to: Kościół ewangelicki pod wezwaniem św. Trójcy (protestancka świątynia wzniesiona w 1841 roku), dom rodzinny Alfreda Wierusza-Kowalskiego (kamienica z lat 50. XIX wieku), Ratusz miejski przy ul. Mickiewicza 1, Katedra pw. św. Aleksandra (zbudowana w latach 1820-1828, największy kościół katolicki w Suwałkach), Muzeum im. Marii Konopnickiej (tutaj spędziła dzieciństwo i wczesną młodość).

Gdzie dokładnie działamy w Suwałkach?

Oferujemy wywóz gruzu w Suwałkach oraz wynajem kontenerów na gruz na wszystkich osiedlach w Suwałkach. Pomożemy Ci również w pozbyciu się odpadów niebezpiecznych. W życiu codziennych do odpadów niebezpiecznych możemy zaliczyć na przykład: pozostałości farb, lakierów, klejów, żywic, środków do konserwacji oraz ochrony drewna. Sam wybierasz rodzaj odpadów oraz wielkość kontenera. My natomiast podstawimy go na Twoją posesję w wybranym przez Ciebie terminie. Mamy kontenery na odpady w bardzo wielu wielkościach od 1 m3 do 36 m3. Oferujemy również worki Big Bag.

Na terenie województwa podlaskiego działamy nie tylko w Suwałkach. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie: wywóz gruzu Białystok i wywóz gruzu Łomża.

Częstym przypadkiem jest sytuacja w której klienci szukając Wywóz gruzu Suwałki, Wywóz odpadów poremontowych Suwałki, Wywóz odpadów Suwałki, Wywóz odpadów zielonych Suwałki, Wywóz odpadów pobudowlanych Suwałki decydują się także na wynajem kontenera na gruz Suwałki czy Transport gruzu Suwałki.

 

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry