Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/W jaki sposób poradzić sobie z gruzem po budowie domu lub remoncie?

W jaki sposób poradzić sobie z gruzem po budowie domu lub remoncie?

14 Czerwca 2018

Jak poradzić sobie z gruzem po remoncie? Niektóre gminy oferują mieszkańcom bezpłatny odbiór gruzu. Tyle tylko, że gruz trzeba dostarczyć do tzw. PSZOK we własnym zakresie… Można też tradycyjnie, dzwoniąc na infolinię firm specjalizujących się w odbiorze odpadów budowlanych. Jednak Ci z nas, którzy cenią sobie wygodę, dostępność i oszczędność czasu chętnie skorzystają z aplikacji mobilnej lub naszej platformy internetowej.

Kiedy Polacy najchętniej przystępują do remontów?

Długie weekendy czy urlopy są wręcz ulubionym czasem Polaków, kiedy mogą oni przeprowadzić niezbędne prace remontowe przed domem i wewnątrz niego. Zazwyczaj w innym okresie, zabiegani pomiędzy pracą a obowiązkami domowymi, nie mają na to czasu. Gdy już pojawi się odpowiedni moment - pracują na całego. W pasji skuwania łazienkowych płytek, przebudowy pomieszczeń i gruntownych remontów czasami zapominają o tym, w jaki sposób pozbędą się poremontowych odpadów. Nic w tym dziwnego - znacznie przyjemniej jest się skupić na wybieraniu projektu i płytek do nowej łazienki czy wyboru innych elementów wyposażenia wnętrza aniżeli na zajmowaniu się gruzowiskiem. Pojawia się jednak problem, co zrobić z gruzem po budowie?

Co zrobić z gruzem po budowie?

Zazwyczaj kończy się na tym, że sterta gruzu zalega w przydomowym ogrodzie, psując krajobraz i dobre samopoczucie domowników. Jak poradzić sobie z gruzem po remoncie? Zamiast składować odpady, często szkodliwe, z resztkami starego kleju i chemicznych substancji, możesz od razu wziąć byka za rogi i uporać się z tą sprawą. Jednak nie samemu. Na szczęście nie musisz się już tym martwić - wystarczy, że skorzystasz z usług EcoExpress24.pl, który zdejmie z Ciebie ten problem. Zamawianie kontenera na odpady remontowe jest niezwykle proste. 

Podobne wiadomości:

do góry