Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet

Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet

25 Lutego 2020

Podczas remontu, prac rozbiórkowych, a nawet w trakcie przeprowadzania gruntownych porządków w mieszkaniu po babci powstaje dużo śmieci. Większości z nich nie wolno wyrzucać do zwykłych kontenerów na odpady, gdyż są to śmieci, których nie można poddawać recyclingowi. Jeżeli potrzebujesz pojemnika na czysty gruz lub inne odpady, sprawdź, jak możesz go zamówić.

  1. Kontenery na odpady - jakie rodzaje kontenerów można zamówić?
  2. Jak wypożyczyć kontener online?

Remont, rozbiórka, a nawet budowa budynku gospodarczego powodują konieczność uporządkowania dużej ilości odpadów. Dotyczy to nie tylko gruzu i skuwanej ceramiki, ale również usuniętej stolarki okiennej i drzwiowej, resztek farb, opakowań po tynkach, a nawet zniszczonych ubrań roboczych. Jeśli zamierzasz zamówić kontener na odpady, sprawdź, jakie można zamówić rodzaje kontenerów z pomocą platformy ecoexpress24.pl.

Kontenery na odpady - jakie można zamówić rodzaje kontenerów?

Kontenery na śmieci są przystosowane do wywozu odpadów różnego typu. Można do nich załadować czysty gruz, gruz zmieszany, odpady wielkogabarytowe, poremontowe i pobudowlane, a także mix. Dodatkowo na indywidualne zamówienie dostępne są kontenery na odpady specjalne, czyli azbest, wełnę mineralną, papę itp. Dzięki nim możliwe jest szybkie wywiezienie z posesji wszystkich śmieci, których nie wolno wyrzucać do zwykłych pojemników na odpady komunalne.
 
Wszystkie rodzaje kontenerów na zamówienie bez trudu zamówi się bez wychodzenia z domu za pośrednictwem platformy ecoexpress24.pl. Do wyboru ma się pojemniki o wielkości od 1 do 36 m3, które odpowiadają na potrzeby zróżnicowanych grup klientów. Dzięki temu platforma jest przyjazna zarówno dla klientów indywidualnych, którzy wykonują w domu niewielki remont, jak i dla firm budowlanych, które prowadzą prace remontowe na szeroką skalę.

Jak wypożyczyć kontener online?

Wypożyczenie kontenera na odpady przez Internet to proste i szybkie rozwiązanie. Wystarczy wejść na naszą platformę i wskazać swoją lokalizację oraz wybrać typ odpadów, które chce się wyrzucić. Platforma wskaże, jakie rodzaje i wielkości kontenerów są dostępne w okolicy. Przy każdym z nich znajdzie się cenę za jego wypożyczenie oraz czas oczekiwania na jego podstawienie. Po wybraniu kontenera wystarczy opłacić koszt jego wypożyczenia za pomocą przelewu przez system PayU. Jest to w pełni bezpieczna forma płatności, w której dane klienta są zaszyfrowane, a pieniądze wpływają na konto odbiorcy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu kontener może być podstawiony znacznie szybciej niż w przypadku innej formy zapłaty za usługę.

Podobne wiadomości:

do góry