Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/3 zalety korzystania z naszych kontenerów

3 zalety korzystania z naszych kontenerów

10 Października 2019

Coraz częściej w miastach i na wsiach można zauważyć kontenery na odpady. Zwykle wynajmują je osoby, które decydują się na remont i chcą bez trudu pozbyć się wszystkich problematycznych odpadów. Jeśli wahasz się nad skorzystaniem z oferty ecoexpress24.pl, sprawdź, jakie są jej zalety. Oto 3 z nich.

  1. Wypożyczysz kontener na każdy rodzaj odpadów
  2. Znajdziesz kontener dostępny w ciągu 24 godzin
  3. Zapłacisz za usługę online

Lista zalet korzystania z naszej oferty jest rozbudowana, jednak wystarczy skupić się na 3 z nich, by podjąć decyzję o wypożyczeniu kontenera. Jeśli wahasz się nad wynajmem pojemnika na odpady, sprawdź, dlaczego warto to zrobić.

Wypożyczysz kontener na każdy rodzaj odpadów

Na ecoexpress24.pl możesz wybierać spośród kilku rodzajów pojemników na odpady. Na zamawiających czekają kontenery na gruz czysty, gruz zmieszany, odpady MIX, gabaryty oraz odpady pobudowlane i poremontowe. Różne typy kontenerów na śmieci umożliwiają wywiezienie wszystkich odpadów, których nie można wyrzucić do pojemników na zwykłe śmieci komunalne. Na platformie wypożyczy się nawet kontenery na papę, wełnę mineralną lub azbest. Są to odpady niebezpieczne, których wywożenie i składowanie jest obłożone szczególnymi przepisami prawa. Oferta pojemników na azbest lub papę jest dostępna na indywidualne zapytanie.

Znajdziesz kontener dostępny w ciągu 24 godzin

Wykonując prace remontowe lub rozbiórkowe, zwykle zwraca się szczególną uwagę na czas ich trwania. Przeciągający się remont jest stresujący, dlatego wszyscy chcą go jak najszybciej skończyć. Jeśli chce się jak najszybciej usunąć odpady z domu lub mieszkania, nasza platforma ecoexpress24 przychodzi z pomocą. Większość kontenerów jest dostępna już w 24 godziny od dokonania płatności za usługę. Czas oczekiwania na wybrany pojemnik można sprawdzić przed złożeniem zamówienia, dzięki czemu ma się możliwość podjęcia dobrej decyzji co do wypożyczenia.

Zapłacisz za usługę online

Nasza aplikacja oferuje możliwość korzystania z systemu płatności online, który przyśpiesza księgowanie wpłaty za kontener. Dzięki temu pojemnik jest podstawiany szybciej niż w konkurencyjnych firmach. Ponadto możliwość dokonania płatności przez system PayU sprawia, że zamawiający może być nieobecny zarówno podczas podstawiania, jak i odbierania kontenera przez kierowcę naszej firmy. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla zabieganych osób, które wykonują remont po godzinach pracy lub zlecają uprzątnięcie mieszkania bądź domu osobom trzecim.

do góry