Bartoszyce

Bartoszyce - zamów kontener na gruz już dziś!

Bartoszyce są ważnym węzłem komunikacyjnym oraz ośrodkiem administracyjnym, usługowym i kulturalnym województwa. Posiada prawie 25 tysięcy mieszkańców. Najważniejsze zabytki to: Stare Miasto Bartoszyce z XIV wieku,   Brama Lidzbarska z 1468 roku, pozostałości miejskich murów obronnych z XIV wieku, Spichlerze z przełomu XVIII i XIX wieku, Kościół św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej - gotycka budowla z II połowy XIV wieku, Kościół św. Jana Chrzciciela z XV wieku, Kościół św. Brunona - powstał w latach 1882-1883, Kamienne baby (Baby pruskie), wieża ciśnień z około 1904 roku.

Czym się zajmujemy w Bartoszycach - Wywóz i utylizacja odpadów?

W naszej ofercie znajduje się wywóz oraz utylizacja różnego rodzaju odpadów. Specjalizujemy się w odbieraniu odpadów budowlanych oraz odpadów wielkogabarytowych. Kontener na gruz przyda Ci się zarówno przy małych, domowych remontach, jak i przy budowach, czy wyburzeniach. Pomożemy Ci w dopasowaniu wielkości kontenera do Twoich obecnych potrzeb. Jeżeli zamawiasz kontener na gruz, to nie możesz wrzucić do niego żadnych innych odpadów. 

Gdzie zamówić kontener na gruz w Bartoszycach?

W Bartoszycach można zamówić kontener na gruz na naszej stronie internetowej. Wystarczy wypełnić znajdujący się tam formularz. W formularzu musisz określić jakiej wielkości kontenera potrzebujesz oraz na jak długo chcesz go wynająć. Cena wynajmu jest uzależniona od pojemności kontenera. Samodzielnie możesz wybrać termin, w którym podstawimy u Ciebie kontener. Nasza firma wyróżnia się terminowością i indywidualnym podejściem do klienta.

Możesz też sprawdzić nasze usługi w Lidzbarku Warmińskim lub Elblągu.

do góry