Strona główna/O ecoexpress24/Wywóz odpadów Warszawa/Wywóz Odpadów Warszawa Wilanów

Wywóz Odpadów Warszawa Wilanów

Wywóz odpadów Warszawa Wilanów - obowiązek każdego inwestora

Odpady budowlane nie mogą być wyrzucane do ogólnodostępnych pojemników na śmieci komunalne. Wynika o m.in. z faktu, że część z nich wykazuje szkodliwe właściwości, które mogłyby przyczynić się do skażenia środowiska i stanowić zagrożenia dla zdrowia ludzi i zwierząt. Z kolei inne odpady, np. gruz, drewno czy złom, mogą zostać przetworzone i wykorzystane ponownie.

Dlatego obowiązkiem każdego, kto wykonuje prace budowlane, remontowe lub rozbiórkowe, jest prawidłowe gospodarowanie odpadami. Niewywiązanie się z niego wiąże się z ryzykiem otrzymania wysokich kar. Wywóz odpadów w Warszawie Wilanów możesz zorganizować na ecoexpress24.pl.

Kontener na odpady budowlane Warszawa Wilanów - co zyskujesz?

Wynajem kontenera na odpady w Warszawie Wilanów to najprostszy i najwygodniejszy sposób wywiązania się ze swojego obowiązku gospodarowania odpadami budowlanymi. Co zyskujesz dzięki tej usłudze?

 • Odpadów pozbywasz się legalnie i nie narażasz się na otrzymanie wysokiej kary za nieprawidłowe gospodarowanie odpadami.
 • Po Twojej stronie leży wyłącznie zamówienie kontenera i wypełnienie go właściwym rodzajem odpadów budowlanych. Resztą zajmą się specjaliści.
 • Unikasz trudności logistycznych, jakie napotkałbyś podczas próby samodzielnego wywozu odpadów do PSZOK-ów na wysypiska.
 • Masz pewność, że po odbiorze odpady trafią we właściwe miejsca, tj. na odpowiednie wysypiska lub na instalacje, gdzie zostaną poddane procesowi recyklingu.

Odbiór odpadów Warszawa Wilanów - jakich śmieci możesz się pozbyć?

Czego możesz się pozbyć, zamawiając profesjonalnych odbiór odpadów? Warszawa Wilanów to lokalizacja, w której możesz skorzystać z wywozu takich odpadów budowlanych, jak:

 • czysty gruz - zawierający materiały takie jak cegły, mury, tynki oraz dachówki, przy minimalnej domieszce ceramiki;
 • zmieszany gruz - obejmujący gruz z maksymalnie 5% domieszki ceramiki, glazury, złomu, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań PET oraz mało zanieczyszczonych folii malarskich;
 • odpady poremontowe - w tym kategorie takie jak płyty kartonowo-gipsowe, folie malarskie, styropian, złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, narzędzia budowlane, tworzywa sztuczne i opakowania typu PET;
 • odpady z papy i wełny mineralnej - obejmujące niebezpieczne odpady, które wymagają specjalnej utylizacji, a dla których dostępne są dedykowane kontenery.

Wynajem kontenera na odpady Warszawa Wilanów - zobacz, jakie to proste

Chcesz wynająć kontener na odpady w Warszawie Wilanów? Możesz to zrobić za pośrednictwem portalu ecoexpress24.pl bez konieczności zakładania konta i logowania się w serwisie. Wystarczy, że:

 • wskażesz rodzaj odpadów, których chcesz się pozbyć, oraz datę podstawienia kontenera;
 • określisz dokładny adres, pod który profesjonalna firma ma podstawić kontener;
 • wybierzesz optymalną pojemność kontenera;
 • podasz niezbędne informacje i opłacisz zamówienie online.

Pozostanie Ci jedynie przygotować miejsce na kontener. Po upływie okresu wynajmu zostanie on odebrany, a po podpisaniu dokumentów przekazania odpadów trafią one we właściwe miejsca.

 

Wywóz gruzu Warszawa - cena

Od początku roku 2020 ceny wywozu gruzu poszybowały do góry w całej Polsce. Średnio cena jest nawet 2x wyższa niż w ubiegłym roku. Głównie za sprawą nowych regulacji, w tym aktualizacji systemu Bazy Danych o Odpadach (BDO). Niemniej aktualnie biorąc pod uwagę ceny w innych regionach, wywóz gruzu w Warszawie wcale nie jest tak drogi. Sprawdź ceny wywozu gruzu w Warszawie:

 1. Przejdź do strony głównej
 2. Wpisz lokalizację podstawienia kontenera
 3. Wybierz rodzaj odpadu, który chcesz oddać

Dostępne kontenery w Warszawie 

Poprzez platformę ecoexpress24.pl świadczymy odbiór odbiór szerokiej gamy odpadów. Do dyspozycji klientów pozostawiamy głównie usługę wywozu gruzu oraz odpadów poremontowych i pobudowlanych. Staramy się również o to, by odbierać odpady niebezpieczne, w tym azbest, papę, styropian czy wełnę mineralną. Wybierz poniższą ofertę.

Wybierz interesującą Cię usługę wywozu gruzu w Warszawie i wpisz lokalizację odbioru gruzu by poznać cenę usługi. W platformie ecoexpress zamówisz usługę podstawienia kontenera nawet na drugi dzień. U nas dokonasz bezpiecznej płatności online przez system PayU.

Sprawdź konkretne lokalizacje wywozdu odpadów na terenie Warszawy:

do góry