Wywóz Odpadów Warszawa Wawer

Wywóz odpadów Warszawa - Wawer - wygodny sposób na pozbycie się odpadów budowlanych

Właściwe zagospodarowanie odpadów budowlanych to obowiązek, który musi zostać spełniony. Samodzielne wywożenie takich odpadów do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych może być trudne, dlatego polecamy skorzystanie z profesjonalnej usługi wywozu odpadów w Warszawie-Wawer.

Najprostszym sposobem pozbycia się odpadów budowlanych jest wynajem kontenera. Po złożeniu zamówienia profesjonalna firma podstawi go pod określony adres. Po zapełnieniu kontenera, upływie terminu wynajmu oraz podpisaniu dokumentów związanymi z przekazaniem odpadów, odpady zostaną odebrane i przetransportowane na odpowiednie składowiska lub odpowiednie instalacje w celu zrecyklingowania.

Odbiór odpadów Warszawa-Wawer - jakie odpady możesz wrzucać do kontenerów?

Kontenery na odpady Warszawa-Wawer pozwalają legalnie i wygodnie usunąć różnego rodzaju odpady budowlane - gruz czysty, gruz zmieszany, odpady poremontowe oraz niebezpieczne odpady z papy i wełny mineralnej.

 • W kontenerze na gruz czysty można umieścić takie elementy jak cegły, beton, dachówki czy tynki. Jeśli chodzi o gruz zmieszany, może on dodatkowo zawierać domieszki innych odpadów w ilości nieprzekraczającej 5%, takie jak ceramika, złom, drewno, tworzywa sztuczne, szkło czy delikatnie zabrudzone folie malarskie.
 • Odpady poremontowe stanowią szeroki zakres materiałów, które gromadzą się podczas prac remontowych i budowlanych. Do takich odpadów należą drewno, złom, płyty z kartonu gipsowego, wiaderka po cemencie i farbach, worki z materiałami budowlanymi, styropian, narzędzia, opakowania PET oraz siatki montażowe zanieczyszczone tynkiem.
 • W przypadku odpadów z papy i wełny mineralnej, ze względu na specjalne wymogi dotyczące ich odpowiedniego unieszkodliwiania, konieczne jest korzystanie z dedykowanych kontenerów.

Kontener na odpady Warszawa-Wawer - jak go wynająć?

Jeśli chodzi o wynajem kontenera na odpady w Warszawie-Wawer, nie ma nic prostszego niż skorzystanie z platformy ecoexpress24.pl, która działa jak wirtualny sklep. Bez konieczności rejestracji możesz znaleźć tu odpowiedni kontener, dostępny w Twojej lokalizacji.

 • Pierwszym krokiem jest podanie pełnego adresu, aby znaleźć kontener dostępny w danej do lokalizacji.
 • Następnie należy określić rodzaj odpadów, a na ekranie pojawią się dostępne kontenery w Warszawie-Wawer. Na tym obszarze można wybrać kontenery o pojemności 2, 3, 5, 7, 10 lub 15 m3. Możliwe jest również zakupienie worka Big-Bag i zamówienie usługi odbioru.
 • Kiedy już wybierzemy odpowiedni kontener, przechodzimy do procesu zamówienia, gdzie uzupełniamy formularz o niezbędne informacje.
 • Następnie możemy przejść do płatności online. Po dokonaniu wpłaty usługa zostanie zrealizowana.
 • Wywóz gruzu Warszawa - cena

  Od początku roku 2020 ceny wywozu gruzu poszybowały do góry w całej Polsce. Średnio cena jest nawet 2x wyższa niż w ubiegłym roku. Głównie za sprawą nowych regulacji, w tym aktualizacji systemu Bazy Danych o Odpadach (BDO). Niemniej aktualnie biorąc pod uwagę ceny w innych regionach, wywóz gruzu w Warszawie wcale nie jest tak drogi. Sprawdź ceny wywozu gruzu w Warszawie:

  1. Przejdź do strony głównej
  2. Wpisz lokalizację podstawienia kontenera
  3. Wybierz rodzaj odpadu, który chcesz oddać

  Dostępne kontenery w Warszawie 

  Poprzez platformę ecoexpress24.pl świadczymy odbiór odbiór szerokiej gamy odpadów. Do dyspozycji klientów pozostawiamy głównie usługę wywozu gruzu oraz odpadów poremontowych i pobudowlanych. Staramy się również o to, by odbierać odpady niebezpieczne, w tym azbest, papę, styropian czy wełnę mineralną. Wybierz poniższą ofertę.

  Wybierz interesującą Cię usługę wywozu gruzu w Warszawie i wpisz lokalizację odbioru gruzu by poznać cenę usługi. W platformie ecoexpress zamówisz usługę podstawienia kontenera nawet na drugi dzień. U nas dokonasz bezpiecznej płatności online przez system PayU.

 • Sprawdź konkretne lokalizacje wywozdu odpadów na terenie Warszawy:

do góry