Strona główna/O ecoexpress24/Wywóz odpadów Warszawa/Wywóz Odpadów Warszawa Śródmieście

Wywóz Odpadów Warszawa Śródmieście

Wywóz śmieci Warszawa-Śródmieście - kontenery na odpady ecoexpress24.pl

Podczas prac budowlanych lub remontów pewno powstanie spora ilość odpadów budowlanych. Ważne jest, abyś pamiętał, że nie wolno ich wyrzucać do zwykłych kontenerów na śmieci. Masz obowiązek właściwego zagospodarowania tych odpadów, ponieważ w przeciwnym razie grozi Ci wysoka kara.

Nie musisz samodzielnie wywozić odpadów do PSZOK-ów! O wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która posiada odpowiednie uprawnienia do wywozu odpadów w Warszawie-Śródmieściu. Wystarczy wynająć odpowiedni kontener na odpady za pośrednictwem naszego portalu.

Odbiór odpadów Warszawa-Śródmieście - sprawdź, jak wynająć kontener?

Szukasz kontenera na odpady w Warszawie-Śródmieściu? To nic trudnego! Nasza platforma zapewnia prosty i przejrzysty proces zamówienia. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, podać dokładną lokalizację, wybrać rodzaj odpadów i preferowaną pojemność kontenera. W Warszawie dostępne są kontenery o pojemności 2, 3, 5, 7, 10 lub 15 m3. Dodatkowo, istnieje również opcja zakupu worka Big-Bag i zamówienia usługi jego odbioru.

Po wybraniu kontenera przejdź do procesu składania zamówienia i uzupełnij niezbędne informacje, takie jak okres wynajmu, dane kontaktowe oraz ilość potrzebnych kontenerów. Przeprowadź płatność online, a po potwierdzeniu wpłaty usługa zostanie zrealizowana.

Warszawa-Śródmieście - jakie odpady możesz wrzucać do kontenerów?

Na platformie ecoexpress24.pl masz możliwość wynajęcia specjalistycznych kontenerów przeznaczonych do różnorodnych odpadów budowlanych. Wywóz śmieci Warszawa-Śródmieście to usługa, która obejmuje następujące rodzaje odpadów:

 • czysty gruz - zawierający materiały takie jak cegły, mury, tynki oraz dachówki, przy minimalnej domieszce ceramiki;
 • zmieszany gruz - obejmujący gruz z maksymalnie 5% domieszki ceramiki, glazury, złomu, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań PET oraz mało zanieczyszczonych folii malarskich;
 • odpady poremontowe - w tym kategorie takie jak płyty kartonowo-gipsowe, folie malarskie, styropian, złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, narzędzia budowlane, tworzywa sztuczne i opakowania typu PET;
 • odpady z papy i wełny mineralnej - obejmujące niebezpieczne odpady, które wymagają specjalnej utylizacji, a dla których dostępne są dedykowane kontenery.
 • Wywóz gruzu Warszawa - cena

  Od początku roku 2020 ceny wywozu gruzu poszybowały do góry w całej Polsce. Średnio cena jest nawet 2x wyższa niż w ubiegłym roku. Głównie za sprawą nowych regulacji, w tym aktualizacji systemu Bazy Danych o Odpadach (BDO). Niemniej aktualnie biorąc pod uwagę ceny w innych regionach, wywóz gruzu w Warszawie wcale nie jest tak drogi. Sprawdź ceny wywozu gruzu w Warszawie:

  1. Przejdź do strony głównej
  2. Wpisz lokalizację podstawienia kontenera
  3. Wybierz rodzaj odpadu, który chcesz oddać

  Dostępne kontenery w Warszawie 

  Poprzez platformę ecoexpress24.pl świadczymy odbiór odbiór szerokiej gamy odpadów. Do dyspozycji klientów pozostawiamy głównie usługę wywozu gruzu oraz odpadów poremontowych i pobudowlanych. Staramy się również o to, by odbierać odpady niebezpieczne, w tym azbest, papę, styropian czy wełnę mineralną. Wybierz poniższą ofertę.

  Wybierz interesującą Cię usługę wywozu gruzu w Warszawie i wpisz lokalizację odbioru gruzu by poznać cenę usługi. W platformie ecoexpress zamówisz usługę podstawienia kontenera nawet na drugi dzień. U nas dokonasz bezpiecznej płatności online przez system PayU.

  Sprawdź konkretne lokalizacje wywozdu odpadów na terenie Warszawy:

do góry