Strona główna/O ecoexpress24/Wywóz odpadów Warszawa/Wywóz Odpadów Warszawa Mokotów

Wywóz Odpadów Warszawa Mokotów

Wywóz odpadów Warszawa-Mokotów - jak wywiązać się z obowiązku?

Realizujesz inwestycję budowlaną na warszawskim Mokotowie? Prowadzisz prace rozbiórkowe lub remontujesz mieszkanie? W związku z realizowany pracami z pewnością wytworzysz większa lub mniejsza ilość odpadów budowlanych. Pamiętaj, że nie możesz wyrzucać ich do kontenerów na śmieci komunalne, a Twoim obowiązkiem - pod groźbą otrzymania wysokiej kary - jest właściwe zagospodarowanie tymi wytworzonymi odpadami. Jak to zrobić?

Nie trudź się samodzielnym wywozem odpadów do PSZOK-ów, co może przysporzyć wielu trudności logistycznych. Znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest wywóz odpadów w Warszawie-Mokotów przez profesjonalną, posiadającą stosowne uprawnienia firmę. W tym celu wystarczy wynająć właściwy kontener na odpady za pośrednictwem naszego portalu.

Jakie odpady wywozimy z lokalizacji Warszawa-Mokotów?

Na portalu ecoexpress24.pl możesz wynająć kontenery przeznaczone na różne rodzaje odpadów budowlanych. Wywóz śmieci Warszawa-Mokotów to usługa, która obejmuje takie odpady, jak:

  • czysty gruz (cegły, mury, tynki, dachówki ze śladową domieszką ceramiki);
  • zmieszany gruz (gruz z maksymalnie 5% domieszką ceramiki, glazury, złomu, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań PET, mało zanieczyszczonych folii malarskich);
  • odpady poremontowe (płyty kartonowo-gipsowe, folie malarskie, styropian, złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, narzędzia budowlane, tworzywa sztuczne i opakowania typu PET);
  • odpady z papy i wełny mineralnej (niebezpieczne odpady wymagające specjalnej utylizacji, przeznaczone są na nie osobne kontenery).

Odbiór odpadów Warszawa-Mokotów - korzyści z wynajmu kontenera

Wynajem kontenera w Warszawie-Mokotów to najwygodniejszy sposób na wywiązanie się ze swojego obowiązku i pozbycie się odpadów budowlanych we właściwy sposób. Kontener zostanie podstawiony we wskazane miejsce, natomiast odbiór odpadów w Warszawie-Mokotów nastąpi po upływie okresu wynajmu.

Wszystkie odpady trafią na właściwe odpowiednie wysypiska lub na instalacje, gdzie zostaną poddane recyklingowi.

Jak wynająć kontener na odpady? Warszawa-Mokotów

Wynajem kontenera na odpady w Warszawie-Mokotów jest bardzo intuicyjny. Wystarczy odwiedzić nasz serwis internetowy, określić dokładną lokalizację, wskazać rodzaj odpadów i zapoznać się dostępnymi pod danym adresem kontenerami. W lokalizacji Warszawa-Mokotów dostępne są kontenery  pojemności 2, 3, 5, 7, 10 lub 15 m3. Istnieje też możliwość zakupienia worka Big-Bag i zamówienia usługi jego odbioru.

Następnie spośród dostępnych kontenerów wybrać ten o optymalnej pojemności i przejść do zamówienia, gdzie należy uzupełnić niezbędne informacje, tj. okres wynajmu, dane kontaktowe, liczbę kontenerów, a następnie przejść od płatności online. Po zaksięgowaniu wpłaty usługa zostanie przekażą do realizacji. 

Wywóz gruzu Warszawa - cena

Od początku roku 2020 ceny wywozu gruzu poszybowały do góry w całej Polsce. Średnio cena jest nawet 2x wyższa niż w ubiegłym roku. Głównie za sprawą nowych regulacji, w tym aktualizacji systemu Bazy Danych o Odpadach (BDO). Niemniej aktualnie biorąc pod uwagę ceny w innych regionach, wywóz gruzu w Warszawie wcale nie jest tak drogi. Sprawdź ceny wywozu gruzu w Warszawie:

  1. Przejdź do strony głównej
  2. Wpisz lokalizację podstawienia kontenera
  3. Wybierz rodzaj odpadu, który chcesz oddać

Dostępne kontenery w Warszawie 

Poprzez platformę ecoexpress24.pl świadczymy odbiór odbiór szerokiej gamy odpadów. Do dyspozycji klientów pozostawiamy głównie usługę wywozu gruzu oraz odpadów poremontowych i pobudowlanych. Staramy się również o to, by odbierać odpady niebezpieczne, w tym azbest, papę, styropian czy wełnę mineralną. Wybierz poniższą ofertę.

Wybierz interesującą Cię usługę wywozu gruzu w Warszawie i wpisz lokalizację odbioru gruzu by poznać cenę usługi. W platformie ecoexpress zamówisz usługę podstawienia kontenera nawet na drugi dzień. U nas dokonasz bezpiecznej płatności online przez system PayU.

Sprawdź konkretne lokalizacje wywozdu odpadów na terenie Warszawy:

do góry