Strona główna/O ecoexpress24/Wywóz odpadów Warszawa/Wywóz Odpadów Warszawa Białołęka

Wywóz Odpadów Warszawa Białołęka

Wywóz odpadów Warszawa-Białołęka - jakich odpadów pozbędziesz się z ecoexpress24.pl?

Korzystając z usług firm współpracujących z EcoExpress24.pl, możesz legalnie i wygodnie pozbyć się różnego rodzaju odpadów budowlanych. Świadczone przez nas usługi wywozu odpadów w Warszawie-Białołęce obejmują wywóz:

 • gruzu czystego, czyli cegieł, tynków, murów, dachówek z możliwą śladową ilością ceramiki;
 • gruzu zmieszanego, w którym może znaleźć się maksymalnie 5% ceramiki, złomu, drewna, tworzyw sztucznych i opakowań PET, szkła, mało zabrudzonych folii malarskich;
 • odpadów poremontowych, czyli płyt kartonowo-gipsowych, styropianu, drewna, złomu, tworzyw sztucznych, opakowań PET, folii malarskich, worków po materiałach budowlanych, siatek montażowych zanieczyszczonych tynkiem;
 • odpadów z wełny mineralnej i papy, czyli odpadów niebezpiecznych, które wymagają szczególnej utylizacji za zachowaniem określonych zasad bezpieczeństwa.

Jak wynająć kontener na odpady w Warszawie-Białołęce?

Chcesz pozbyć się odpadów budowlanych w Warszawie-Białołęce? Skorzystaj z portalu ecoexpress24.pl i postępuj zgodnie z następującymi krokami:

 • wybierz rodzaj odpadów, których chcesz się pozbyć;
 • wskaż dokładny adres, pod który ma zostać podstawiony kontener;
 • zapoznaj się z dostępnymi kontenerami i wybierz optymalne rozwiązanie;
 • przejdź do strony zamówienia i uzupełnij formularz wymaganymi informacjami;
 • przejdź do płatności online.

Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty usługa zostanie skierowana do realizacji.

Odbiór odpadów Warszawa-Białołęka - korzyści

Dlaczego warto wynająć kontener na odpady w Warszawie-Białołęce? Profesjonalny wywóz odpadów to:

 • prosty i wygodny sposób na pozbycie się odpadów bez trudności związanych z samodzielnym wywozem do PSZOK;
 • gwarancja wywozu odpadów na właściwe wysypiska lub na instalacje;
 • brak ryzyka otrzymania kary za nielegalne wyrzucanie śmieci;
 • łatwy i intuicyjny proces zamawiania kontenerów.

Wywóz odpadów Warszawa-Białołęka - wywiąż się ze swojego obowiązku

Pamiętaj, że każdy, kto wytwarza odpady budowlane, jest zobowiązany do właściwego gospodarowania tymi odpadami. Za wyrzucanie ich na nielegalne wysypiska lub umieszczanie w ogólnodostępnych kontenerach na śmieci komunalne grożą wysokie kary. Dlatego zdecydowanie korzystniej jest skorzystać z profesjonalnych usług - wystarczy wynająć kontener, wypełnić go właściwym rodzaje odpadów i podpisać dokumenty przekazania odpadów. Resztą zajmą się specjaliści.

Wywóz gruzu Warszawa - cena

Od początku roku 2020 ceny wywozu gruzu poszybowały do góry w całej Polsce. Średnio cena jest nawet 2x wyższa niż w ubiegłym roku. Głównie za sprawą nowych regulacji, w tym aktualizacji systemu Bazy Danych o Odpadach (BDO). Niemniej aktualnie biorąc pod uwagę ceny w innych regionach, wywóz gruzu w Warszawie wcale nie jest tak drogi. Sprawdź ceny wywozu gruzu w Warszawie:

 1. Przejdź do strony głównej
 2. Wpisz lokalizację podstawienia kontenera
 3. Wybierz rodzaj odpadu, który chcesz oddać

Dostępne kontenery w Warszawie 

Poprzez platformę ecoexpress24.pl świadczymy odbiór odbiór szerokiej gamy odpadów. Do dyspozycji klientów pozostawiamy głównie usługę wywozu gruzu oraz odpadów poremontowych i pobudowlanych. Staramy się również o to, by odbierać odpady niebezpieczne, w tym azbest, papę, styropian czy wełnę mineralną. Wybierz poniższą ofertę.

Wybierz interesującą Cię usługę wywozu gruzu w Warszawie i wpisz lokalizację odbioru gruzu by poznać cenę usługi. W platformie ecoexpress zamówisz usługę podstawienia kontenera nawet na drugi dzień. U nas dokonasz bezpiecznej płatności online przez system PayU.

Sprawdź konkretne lokalizacje wywozdu odpadów na terenie Warszawy:

do góry