Aktualności

 • Potrzebujesz kontenera na śmieci? Sprawdź, jak go wypożyczyć online

  2020-04-02
  Potrzebujesz kontenera na śmieci? Sprawdź, jak g

  Korzystanie z kontenerów na śmieci jest coraz powszechniejsze. Zamawiają je nie tylko duże firmy remontowe, ale również osoby prywatne, które samodzielnie odświeżają mieszkanie i chcą pozbyć się odpadów.

 • Jak zamawia się kontener na śmieci online?

  2020-03-30
  Jak zamawia się kontener na śmieci online?

  Zamówienie kontenera na śmieci przez Internet jest usługą, dzięki której o wiele łatwiej można pozbyć się wszystkich problematycznych odpadów. Ze względu na obowiązek segregacji odpadów i zakaz wystawiania gabarytów, gruzu itp. w okolicach wiat śmietnikowych, coraz więcej osób zamawia kontener indywidualnie. Jak wypożyczyć go online?

 • Gdzie zamówić kontener na gruz?

  2020-03-20
  Gdzie zamówić kontener na gruz?

  Podczas większych remontów zawsze pojawia się problem z wyrzuceniem wielu odpadów. Niektóre z nich mogą trafić do zwykłych kubłów, natomiast inne muszą być wywożone w odrębnych pojemnikach, dostarczanych na zamówienie remontującego. Jeżeli planujesz wywieźć gruz, sprawdź, gdzie zamówisz odpowiedni kontener.

 • Usługi online coraz popularniejsze - przez Internet zamówisz nawet kontener

  2020-03-11
  Usługi online coraz popularniejsze - przez Intern

  Korzystanie z różnych usług przez Internet jest coraz powszechniejsze. Dzięki licznym platformom, gromadzącym usługodawców i pośredniczącym w zamawianiu, znacznie łatwiej jest znaleźć atrakcyjną ofertę dla siebie. Dotyczy to między innymi zamawiania kontenerów na odpady. Dzięki naszej firmie pojemnik na śmieci po remoncie lub gabaryty zamówi się bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jakie to proste!

 • Zadbaj o środowisko z ecoexpress24.pl

  2020-03-05
  Zadbaj o środowisko z ecoexpress24.pl

  Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z największych wyzwań, przed którymi stanęła ludzkość. Zanieczyszczenia wód, terenów zielonych i miast oraz rosnący problem z przetwarzaniem surowców wtórnych sprawia, że wszyscy powinni aktywnie włączyć się w ochronę planety przed dalszą degradacją. Największe znaczenie ma zmiana własnych nawyków, dlatego już dziś zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu kontenerów.

 • Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet

  2020-02-25
  Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez

  Podczas remontu, prac rozbiórkowych, a nawet w trakcie przeprowadzania gruntownych porządków w mieszkaniu po babci powstaje dużo śmieci. Większości z nich nie wolno wyrzucać do zwykłych kontenerów na odpady, gdyż są to śmieci, których nie można poddawać recyclingowi. Jeżeli potrzebujesz pojemnika na gruz lub inne odpady, sprawdź, jak możesz go zamówić.

 • Kontenery na odpady - w jakich rozmiarach są dostępne?

  2020-02-18
  Kontenery na odpady - w jakich rozmiarach są dost

  Kontenery na odpady są coraz chętniej zamawiane przez mieszkańców polskich miast i mniejszych miejscowości. Dzięki nim można szybko pozbyć się problematycznych śmieci i wywieźć je z posesji zgodnie z prawem. Wystarczy zamówić kontener, a wszelkie odpady zostaną odebrane w ciągu kilku dni. Jeżeli planujesz wypożyczyć kontener na śmieci, sprawdź, jakie rozmiary pojemników na opady są dostępne.

 • Wyrzucanie gruzu do lasu to przestępstwo. Zamów kontener i uniknij mandatu!

  2020-02-10
  Wyrzucanie gruzu do lasu to przestępstwo. Zamów

  Podczas remontów lub prac rozbiórkowych powstają duże ilości gruzu. Wiele osób wciąż nie wie, co z nimi zrobić, dlatego decyduje się na nielegalne rozwiązania. Jednym z nich jest wywożenie problematycznych odpadów do lasu. Powinno się pamiętać, że takie działanie jest przestępstwem i grozi za nie mandat w wysokości 500 złotych lub więcej. Jeżeli chcesz pozbyć się gruzu, sprawdź, co możesz z nim zrobić.

 • Kapitalny remont mieszkania a wywóz odpadów

  2020-02-06
  Kapitalny remont mieszkania a wywóz odpadów

  Przeprowadzenie kapitalnego remontu mieszkania wiąże się z koniecznością wykonania wielu prac, po których pozostaje mnóstwo gruzu i innych problematycznych odpadów. Ich wyrzucanie do zwykłych pojemników na śmieci jest zabronione i zagrożone nałożeniem mandatu o wysokości 500 złotych lub więcej. Jeżeli planujesz wykonać remont kapitalny, sprawdź, jak szybko i bezproblemowo pozbyć się odpadów poremontowych.

 • Segregacja śmieci się opłaca!

  2020-01-30
  Segregacja śmieci się opłaca!

  Od stycznia 2020 roku w większości miast obowiązują nowe, znacznie wyższe stawki za wywóz odpadów. Szczególnie dotkliwe są podwyżki opłat za odbiór odpadów zmieszanych, które mogą kosztować nawet o kilkaset procent więcej niż rok wcześniej! Jeżeli chcesz zaoszczędzić na usługach związanych z wywozem odpadów, pamiętaj, że segregacja się opłaca. Dotyczy to również usług oferowanych przez firmy odbierające odpady

 • Zaplanuj zimowy remont z głową - pamiętaj o wywozie odpadów!

  2020-01-21
  Zaplanuj zimowy remont z głową - pamiętaj o wyw

  Remonty najczęściej wykonuje się wiosną i latem, jednak nie ma przeszkód, by odnowić mieszkanie lub dom zimą. Wystarczy tylko dobrze przygotować się do prac remontowych, a wszystkie zadania wykona się szybko i sprawnie. Jeśli planujesz odświeżyć mieszkanie zimą, sprawdź, gdzie wynająć kontener na odpady pobudowlane.

do góry