Aktualności

 • Jak pozbyć się odpadów wielkogabarytowych?

  2023-03-28
  Jak pozbyć się odpadów wielkogabarytowych?

  Odpady wielkogabarytowe to rodzaj odpadów, które po ich wytworzeniu wymagają właściwego zagospodarowania. Dowiedz się, czym są odpady wielkogabarytowe, jakie rodzaje odpadów do nich zaliczamy, a także w jaki sposób właściwie pozbyć się ich po remoncie, porządkach lub zmianie wystroju wnętrza.

 • Sprzątanie po remoncie - wynajmij kontener na odpady

  2023-03-17
  Sprzątanie po remoncie - wynajmij kontener na odp

  Remont generuje niespodziewaną ilość odpadów różnego rodzaju? Sprawdź, jak prawidłowo się ich pozbyć!

 • Jak wygląda odbiór kontenera na gruz?

  2023-03-10
  Jak wygląda odbiór kontenera na gruz?

  Wskutek prowadzenia prac budowlanych, remontowych lub rozbiórkowych wytwarzasz odpady budowlane i wrzucasz je do kontenerów wynajętych za pośrednictwem serwisu ecoexpress24.pl? Dowiedz się, jak przebiega odbiór kontenera na gruz i odpowiednio przygotuj miejsce oraz sam kontener z odpadami.

 • Dlaczego warto wykorzystywać torby Big-bag podczas remontów?

  2023-03-02
  Dlaczego warto wykorzystywać torby Big-bag podcza

  Planujesz remont, rozbudowę ogrodowej altany bądź rozbiórkę niewielkiego obiektu na swojej posesji? Z pewnością wygenerujesz pewną ilość odpadów budowlanych. Jeśli jednak nie będzie ona duża, wówczas nie musisz decydować się na wynajem kontenera na odpady. Ich funkcję doskonale spełnią torby Big-bag. Dowiedz się, czym są, jakie odpady możesz do nich wrzucić i jak zamówić worek oraz jego odbiór.

 • Czym się różni gruz czysty od zmieszanego?

  2023-02-28
  Czym się różni gruz czysty od zmieszanego?

  Nie zdążyłeś jeszcze zaznajomić się z terminologią związaną z odpadami budowlanymi, a niebawem przyjdzie Ci właściwie zagospodarować odpadami, które wytwarzasz w czasie budowy domu czy remontu mieszkania? Dowiedz się, czym są gruz czysty i gruz zmieszany oraz. Sprawdź, jak zapewnić prawidłowy wywóz gruzu czystego lub zmieszanego oraz przekonaj się, dlaczego warto segregować czysty gruz.

 • Utylizacja papy zdjętej z dachu

  2023-02-18
  Utylizacja papy zdjętej z dachu

  Planujesz remont dachu pokrytego papą albo inne prace budowlane, remontowe lub renowacyjne, w czasie których wytworzone zostaną odpady z papy? Pamiętaj, że Twoim obowiązkiem jest właściwe zagospodarowanie odpadów. Jak wygląda utylizacja papy dachowej? Dowiedz się, jak powinien prawidłowo wyglądać wywóz papy, jakie są koszty wywozu odpadów z papy oraz jak zamówić kontener na papę w ecoexpress24.pl.

 • Jak zorganizować wywóz wełny mineralnej po remoncie?

  2023-02-09
  Jak zorganizować wywóz wełny mineralnej po remo

  Prowadzisz prace remontowe lub rozbiórkowe, w efekcie których powstają odpady z wełny mineralnej? Dowiedz się, jak w prawidłowy sposób należy zagospodarować te odpady i sprawdź, jakie możliwości wywozu odpadów z wełny mineralnej daje ecoexpress24.pl.

 • Czym są odpady wielkogabarytowe?

  2023-02-04
  Czym są odpady wielkogabarytowe?

  W czasie remontu, budowy czy nawet zwykłego robienia porządków w domu, ogrodzie lub w obiektach przemysłowych zawsze generowana jest spora ilość odpadów, które należy we właściwy sposób zagospodarować. Dowiedz się, jakie odpady klasyfikujemy jako odpady wielkogabarytowe, w jaki sposób właściwie wywieźć je z posesji i jak zamówić kontener na gabaryty w ecoexpress24.pl.

 • Czym jest azbest i jak go zagospodarować?

  2023-01-30
  Czym jest azbest i jak go zagospodarować?

  Łatwa dostępność i niskie koszty azbestu sprawiały, że był materiałem bardzo powszechnie wykorzystywanym w budownictwie - szczególnie w latach 1975-1985, aż do roku 1997, kiedy to produkty zawierające azbest zostały całkowicie zakazane. Zgodnie z obowiązującymi dziś przepisami azbest należy całkowicie usunąć ze wszystkich budynków do roku 2032. Jako że wykazuje on wysoką szkodliwość dla zdrowia, nie można robić tego

 • Czym jest worek Big-Bag i do czego służy?

  2023-01-27
  Czym jest worek Big-Bag i do czego służy?

  Planujesz poważniejszy remont, w czasie którego wytworzysz odpady poremontowe lub budowlane? Pamiętaj, że nic nie zwalnia Cię z obowiązku prawidłowego wywozu odpadów. Jednym z rozwiązań, które pomoże Ci się z niego wywiązać, może być zakup worka Big-Bag, w którym możesz składować odpady budowlane i poremontowe, a następnie umówić odbiór przez profesjonalną firmę, zajmującą się wywozem tego typu śmieci. Poznaj

 • Odbiór choinek w Chorzowie - Harmonogram

  2023-01-18
  Odbiór choinek w Chorzowie - Harmonogram

  Żywe Choinki z roku na rok zyskują na popularności, ich piękny zapach i atmosfera którą wprowadzają w naszych domach jest nie do podrobienia. Jednak po okresie świątecznym pojawia się problem z jej usunięciem. Choinki, które mają korzenie możemy na spokojnie posadzić w ogródku, co natomiast z choinkami ściętymi? W Chorzowie mamy dwa rozwiązania - oddać ją na Pszok lub wystawić obok pojemników na odpady komunalne do godz. 6

do góry