Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Kontener na odpady? Wystarczy kilka kliknięć!

Kontener na odpady? Wystarczy kilka kliknięć!

14 Sierpnia 2018

Jeśli uważasz, że wynajem kontenerów na odpady zajmuje sporo czasu i wymaga planowania z dużym wyprzedzeniem, jesteś w błędzie. Dzięki naszej ofercie, kontener na odpady zamówisz przez aplikację i pokryjesz koszty podstawienia pojemnika przez PayU. Dowiedz się, jak działa aplikacja ecoexpress24.pl!

Kontener nawet w 24 h

Gdzie zamówić kontener na śmieci? Na stronie ecoexpress24.pl można zamówić o każdej porze pojemnik na odpady takie jak gruz, stare meble, czy drewno z rozbiórki. Celem naszego działania jest wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie odbioru odpadów budowlanych, pobudowanych i zmieszanych, dlatego wynajem kontenera na odpady budowlane lub inne jest możliwy za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Złożenie zamówienia obejmuje jedynie 6 prostych kroków.

Oto co musisz zrobić, by zamówić odbiór odpadów z posesji.

 1. Wskazanie lokalizacji
  Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest wskazanie lokalizacji. Miejsca, z których zabieramy odpady, znajdziesz na stronie głównej lub w zakładce obiór odpadów w kolumnie po lewej stronie.
 2. Określenie typu odpadów
  Odbieramy opady różnego typu, lecz powinieneś wskazać, jaki rodzaj śmieci chcesz wyrzucić. Możesz wybrać kontener na czysty gruz, gruz zmieszany, odpady po remoncie lub gabaryty. Odbiór papy, azbestu i wełny mineralnej organizujemy na zapytanie i po indywidualnej wycenie.
 3. Wybór wymiarów kontenera
  Wymiary kontenerów na śmieci zaczynają się już od 1m3, dlatego odbieramy nawet niewielką ilość odpadów. W zależności od lokalizacji możliwe są różnice w rozmiarach, jakie posiadają nasze kontenery na opady. Wymiary dostępne w Twojej okolicy sprawdzisz w zakładce dla danego rejonu Polski. Większość pojemników z naszej oferty jest dostępna w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.
 4. Rejestracja lub logowanie w aplikacji
  Po wybraniu kontenera rejestrujesz się lub logujesz w naszej aplikacji. Zajmuje to kilka minut i ułatwia nam przyjmowanie kolejnych zamówień, które złożysz.
 5. Dokonanie płatności
  Korzystamy z systemu płatności PayU, dzięki któremu za kontener na odpady płacisz z wyprzedzeniem, a płatność jest rejestrowana na naszym koncie w ciągu kilka minut od wykonania przelewu. Jest to wygodne rozwiązanie dla obu stron - Ty otrzymujesz szybciej kontener, a my możemy odebrać odpady nawet pod Twoją nieobecność.
 6. Przygotowanie posesji
  Po zapłaceniu za kontener, Twoim obowiązkiem jest przygotowanie posesji. Nasz samochód musi mieć możliwość bezpiecznego wjazdu oraz ustawienia pojemnika w sposób niezagrażający Tobie i domownikom. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe informacje, jak przygotować posesję w prawidłowy sposób.

Podobne wiadomości:

do góry