Terminy dostawy

Działamy expresowo więc - u nas wybierasz
maksymalny czas, do którego 

podstawimy Ci kontener

Maksymalny czas na podstawienie kontenera podany jest w boksie - już po wyborze adresu świadczenia usługi oraz rodzaju odpadu. Czas ten zależny jest od dostawcy usługi w Twoim rejonie oraz od końcowej ceny usługi. Z reguły jest tak, że czym droższa usługa, tym szybciej podstawiony zostanie kontener na gruz. Nasi dostawcy mają jednak pełną możliwość zarządzania własnymi usługami więc zwróć szczególną uwagę na datę wyświetlaną w boksie. Działamy expresowo więc i czas podajemy najczęściej w godzinach.

Aby ułatwić zarządzanie kontenerem rozbudowaliśmy platformę ECOEXPRESS24 o możliwość samodzielnego zdefiniowania daty podstawienia kontenera na gruz

podstawienie kontenera na gruz - przykład

W kolejnym kroku samodzielnie wskazujecie w jakim terminie chce aby kontener na gruz został odebrany. Czym krótszy czas wynajmu kontenera, tym opłata jest mniejsza. Warto więc aby gruz już był przygotowany do wrzucenia. Poniżej zamieszczamy przykładowy screen z wyborem daty odbioru kontenera na gruz.odbiór kontenera

 

 

 

Dostawa towaru czyli worków Big-Bag

Worek Big-Bag wysyłany jest kurierem, który dostarczy Ci towar do 3 dni roboczych od momentu wysyłki. Sprawdź timeline dostawy Big-Baga.

Więcej informacji na temat terminów dostaw, znajdziesz też w Regulaminie.

Zawarte są w nim również między innymi wytyczne dotyczące przygotowania posesji na dostarczenie kontenera.

Linia czasu dostarczenie - Big-Bag torba na odpady

Termin realizacji usługi odbioru i zagospodarowania odpadów w worku Big-Bag

Jeżeli masz już torbę na odpady budowlane Big-Bag oraz jest ona zapełniona gruzem lub odpadami poremontowymi to możesz zamówić usługę odbioru i zagospodarowania tych odpadów. Proces ten jest zbliżony do procesu odbioru kontenera, ale nie ma w nim możliwości przedłużenia usługi. Z reguły czas odbioru worka Big-Bag wynosi 1 do 2 dni od zgłoszenia, ale zawsze obowiązuje reguła, że możemy odebrać maksymalnie do 3 dni od wyznaczonego terminu. Maksymalny czas odbioru worka Big-Bag z odpadami pobudowlanymi i poremontowymi wynosi więc z reguły do 5 dni roboczych.

Linia czasu odbiór worka Big-Bag

 

do góry