Terminy dostawy

Działamy expresowo więc - u nas wybierasz
maksymalny czas, do którego 

podstawimy Ci kontener

Maksymalny czas na podstawienie kontenera podany jest w boksie - już po wyborze adresu świadczenia usługi oraz rodzaju odpadu. Czas ten zależny jest od dostawcy usługi w Twoim rejonie oraz od końcowej ceny usługi. Z reguły jest tak, że czym droższa usługa, tym szybciej podstawiony zostanie kontener na gruz. Nasi dostawcy mają jednak pełną możliwość zarządzania własnymi usługami więc zwróć szczególną uwagę na datę wyświetlaną w boksie. Działamy expresowo więc i czas podajemy najczęściej w godzinach. Pamiętaj, że czas liczymy od zaksięgowania wpłaty za usługę.

czas podstawienia kontenera gruz

W kilku rejonach Polski na jednym obszarze nakładają się strefy działania kilku poddostawców i wtedy też będzie dostępne kilka różnych czasów podstawienia kontenera tej samej wielkości.

Wybierz ten - najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb.

Orientacyjna linia czasu dostawy kontenera na odpady budowlane

linia czasu kontener budowlany w ecoexpress24Powyższa orientacyjna linia czasu zakłada, że kontener na odpady budowlane lub wielkogabarytowe będzie podstawiony już w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Dostawa towaru czyli worków Big-Bag

Worek Big-Bag wysyłany jest kurierem, który dostarczy Ci towar do 3 dni roboczych od momentu wysyłki. Sprawdź timeline dostawy Big-Baga.

Więcej informacji na temat terminów dostaw, znajdziesz też w Regulaminie.

Zawarte są w nim również między innymi wytyczne dotyczące przygotowania posesji na dostarczenie kontenera.

Linia czasu dostarczenie - Big-Bag torba na odpady

Termin realizacji usługi odbioru i zagospodarowania odpadów w worku Big-Bag

Jeżeli masz już torbę na odpady budowlane Big-Bag oraz jest ona zapełniona gruzem lub odpadami poremontowymi to możesz zamówić usługę odbioru i zagospodarowania tych odpadów. Proces ten jest zbliżony do procesu odbioru kontenera, ale nie ma w nim możliwości przedłużenia usługi. Z reguły czas odbioru worka Big-Bag wynosi 1 do 2 dni od zgłoszenia, ale zawsze obowiązuje reguła, że możemy odebrać maksymalnie do 3 dni od wyznaczonego terminu. Maksymalny czas odbioru worka Big-Bag z odpadami pobudowlanymi i poremontowymi wynosi więc z reguły do 5 dni roboczych.

Linia czasu odbiór worka Big-Bag

 

do góry