Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Kontenery na odpady - w jakich rozmiarach są dostępne?

Kontenery na odpady - w jakich rozmiarach są dostępne?

18 Lutego 2020

Kontenery na odpady są coraz chętniej zamawiane przez mieszkańców polskich miast i mniejszych miejscowości. Dzięki nim można szybko pozbyć się problematycznych śmieci i wywieźć je z posesji zgodnie z prawem. Wystarczy zamówić kontener, a wszelkie odpady zostaną odebrane w ciągu kilku dni. Jeżeli planujesz wypożyczyć pojemniki na śmieci, sprawdź, jakie rozmiary kontenerów na odpady są dostępne.

  1. Worki big-bag na gruz i małe kontenery
  2. Kontenery idealne na duże remonty

Przed rozpoczęciem remontu lub rozbiórki warto zainteresować się tematem kontenerów na odpady. Dzięki nim szybko wyrzuci się wszelkie śmieci, jakie powstaną podczas wykonywania kolejnych prac w domu lub mieszkaniu. Co ważne, kontener może zamówić niemalże każdy, gdyż pojemniki na gruz, gabaryty i odpady specjalne są dowożone na terenie całej Polski. Jeśli potrzebujesz kontenera na różnego rodzaju śmieci, sprawdź, jaki rozmiar pojemnika możesz zamówić.

Worki big-bag na gruz i małe kontenery

Kontenery na gruz i inne odpady, których nie wolno wyrzucać do zwykłych pojemników, są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Wymiary kontenerów na gruz są przystosowane do potrzeb zróżnicowanych klientów, dlatego każdy z nich znajdzie pojemnik o odpowiedniej wielkości. Na niewielką ilość gruzu odpowiednie są worki big-bag. Mieści się w nich do 1 m3 odpadów. Kontenery w standardowej formie mieszczą co najmniej 3 m3 śmieci.

Dla przeciętnych zamawiających, którzy wykonują remont łazienki lub kuchni, odpowiednie są kontenery o pojemności od 5 do 7 m3. Zdarza się, że potrzebny jest im większy pojemnik, jednak ze względu na konieczność segregowania śmieci wyrzucanych do kontenerów, zwykle niezbędne jest zamówienie odrębnych pojemników na różne typy odpadów.

Wymiary kontenera na śmieci na duże remonty

Jeżeli przeprowadza się duży remont, niezbędne jest wypożyczenie kontenera o większej pojemności. Znajdzie się go podobnie jak worki big-bag i mniejsze kontenery na naszej platformie. Za jej pośrednictwem wynajmie się kontenery na różne typy odpadów, w tym na odpady specjalne jak azbest, wełna mineralna lub papa.

Co ważne, do wyboru ma się pojemniki w rozmiarach do 36 m3, dzięki czemu bez trudu wybierze się taki model pojemnika, do którego wyrzuci się wszystkie śmieci. Przy każdym pojemniku przed złożeniem zamówienia sprawdzi się cenę najmu oraz czas oczekiwania na jego podstawienie, co ułatwi zaplanowanie prac remontowych lub porządkowych. Płatność za kontener jest pobierana przez Internet, dlatego pojemnik jest podstawiany szybko i sprawnie w każdej lokalizacji.

Podobne wiadomości:

do góry