Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Ile kosztuje wywóz śmieci? Sprawdź ceny w Twojej lokalizacji

Ile kosztuje wywóz śmieci? Sprawdź ceny w Twojej lokalizacji

23 Grudnia 2019

Podczas generalnych porządków w mieszkaniu po babci, przeprowadzki lub w czasie większego remontu pojawia się sporo odpadów, które powinny trafić do specjalnych kontenerów. Dzięki temu śmieci są wywożone na wysypisko, a osoba zamawiająca kontener może szybko i bez problemu pozbyć się problematycznych odpadów bez względu na ich ilość, typ i rozmiary. Jeżeli zamierzasz zamówić kontener na śmieci, sprawdź, ile kosztuje wywiezienie gruzu i innych odpadów.
 

  1. Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady i jego wywóz?
  2. Jak wybrać odpowiedni kontener na śmieci?

Wywóz odpadów przez wyspecjalizowane firmy jest oferowany w całym kraju. Mogą z niego skorzystać zarówno spółdzielnie mieszkaniowe i przedsiębiorstwa budowlane, jak i osoby indywidualne. Dzięki możliwości taniego wypożyczenia kontenerów usuwanie problematycznych odpadów stało się o wiele łatwiejsze. Jeśli chcesz skorzystać z usługi wynajmu kontenerów, sprawdź, jakie są ceny za taką usługę w Twojej najbliższej okolicy.

Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady i jego wywóz?

Wypożyczenie kontenera na odpady jest usługą na każdą kieszeń. Przeciętny koszt wynajmu pojemnika wynosi 300-400 złotych. Może wydawać się to dość wysoką ceną, lecz w rzeczywistości jest to kwota znacznie niższa niż wysokość mandatu za wyrzucanie śmieci na obszarach zielonych oraz w inne niedozwolone miejsca.
 
Cena kontenera na śmieci jest zależna od kilku czynników. Zamawiając go w naszej platformie, można sprawdzić od razu, ile zapłaci się za poszczególne pojemniki, co ułatwi podjęcie odpowiedniej decyzji. Przede wszystkim cena wypożyczenia kontenera zależy od jego rozmiarów. Z reguły im większe kontenery, tym więcej się za nie płaci. Najtańsze są pojemniki o wielkości 1 m3 oraz worki big-bag, przeznaczone do wywozu gruzu. Ponadto na cenę ma wpływ lokalizacja, w jakiej chce się wynająć kontener, oraz rodzaj odpadów, które zamierza się do niego wyrzucić. Najwięcej płaci się za wywóz odpadów specjalnych. Jego koszty ustala się indywidualnie dla każdego klienta.

Jak wybrać odpowiedni kontener na śmieci?

Zanim wypożyczy się kontener, powinno się dokładnie sprawdzić, co można wyrzucić do każdego z pojemników. Do wyboru ma się pojemniki na gruz czysty, zmieszany, przeznaczone do wywozu gabarytów, odpadów mix, a także pobudowlanych.
Udostępniamy dokładną listę odpadów, które mogą być wyrzucane do poszczególnych kontenerów. W razie wątpliwości co do wyboru kontenera służymy pomocą. Można kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo a więcej informacji znajdziesz w sekcji kontakt.

Podobne wiadomości:

do góry